Nežinantiems, ką įsidėti į pietų dėžutę: kelios nebrangios pietų idėjos

Planuoti reikia ne tik darbus, bet ir tai, ką valgysite ateinančią savaitę. Geriausia tam būtų paskirti sekmadienio popietę. Bus laiko ne tik susiplanuoti, kokios pietų idėjos bus tinkamos sekančią savaitę, bet dar ir spėsite nusipirkti reikiamų produktų. 

Visi norime, kad pietūs būtų ne tik sotūs, sveiki, bet taip pat ir nedaug kainuotų. Tad jeigu susiplanuosite savo savaitės meniu, bus daug lengviau planuoti ir maisto apsipirkimą, ir numatyti, kiek laiko galėsite skirti vieno ar kito patiekalo pagaminimui. Patarimas Jums – jeigu gaminsite daugiau, būtinai tam tikrus patiekalus užsišaldykite, kad ateityje, kai tikrai turėsite nedaug laiko gaminimui, galėtumėte išsitraukti maisto iš šaldymo kameros ir jį tik pasišildyti.

Daugelis mūsų esame įpratę, kad pietums valgome sriubą. Nuolat skubantiems maisto pramonė sukūrė jau pagamintus sultinius, kurie puikiai tinka kaip sriubų pagrindinis akcentas bei jie gali būti puikus ingredientas troškiniams ar net padažams. Žinoma, patogu visuomet turėti ir konservuotų sriubų, kurios yra tikras išsigelbėjimas nuolat skubantiems. Tad ją galėsite vos tik pašildyti ar dar šiek tiek pavirti (sekite instrukcijas ant pakuotės) ryte ir įsipilti pietums į termosą.

Kokios gi dar gali būti pietų idėjos, kurios nedaug kainuotų? Greitai pagaminamos košės yra tai, kas Jus tikrai gali išgelbėti turint itin nedaug laiko. Tiesiog supilkite greitai paruošiamos košės kruopas į termosą, užpilkite karštu vandeniu ir vos po kelių minučių bus patiekalas paruoštas. Užtruksite tik kelias minutes, o Jūsų skrandis galės džiaugtis šiltu maistu pietų metu.

Nepamirškite, kad salotos visada yra vienas geriausių pasirinkimų Jūsų sveikiems bei nebrangiems pietums. Jų gamybai naudokite namuose turimas daržoves. Skonio praturtinimui bei vitaminų papildymui galite papildomai įdėti virtą kiaušinį ar įvairiais būdais ruoštą mėsą. Taip pat nepamirškite sūrio ar skrebučio, duonos. 

Nenorintiems rimtų ir itin sočių pietų – patariama į pietų dėžutę įsidėti saujelę riešutų, džiovintų vaisių, taip pat šiaudeliais pjaustytų daržovių (morkos, salierai, agurkas) ar tiesiog mažų pomidoriukų bei sūrio lazdelių arba kito tipo sūrio. Tai bus ne tik Jūsų greiti pietūs, bet ir sotumo suteikiantis užkandis ar priešpiečiai, jei tądien numatysite anksčiau valgyti vakarienę.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.