Vaikų kambario baldų gamyba: nuo ko pradėti?

vaikų kambario baldaiVaiko kambario kūrimas – mažas projektas, kuris dažnai yra labai malonus ne tik tėveliams, bet ir vaikams. Nesvarbu, kuriamas pirmas vaiko kambarys ar kambarys paaugliui, šis laikas gali suartinti ir būti puikia patirtimi. Pirmiausia, žinoma, reikės apsispręsti, ar Jums bus reikalinga vaikų kambario baldų gamyba. Kokių baldų ieškoti ir kokius rinktis?

Kuriant vaikų kambario interjerą, baldai vaidina labai svarbų vaidmenį. Pirmiausia, reikėtų nuspręsti, kiek ir kokių baldų Jums reikės. Specialistai atskleidžia, jog nereikia išradinėti dviračio. Yra baldų komplektas, kuris dažniausiai reikalingas vaiko kambaryje, nesvarbu, koki amžiaus vaiko kambariui baldai renkami.

Vaikiška lova

Tai svarbiausias baldas vaiko kambaryje. Todėl dažniausiai čia pasitelkiama vaikų kambario baldų gamyba pagal individualius užsakymus. Dažniausiai, lova yra baldas, kurį renkamės pagal tai, koks yra vaiko amžius. Mažesniems vaikams dažniau siūloma rinktis mažesnes, tačiau išradingas lovas. Pavyzdžiui, berniukams – mašinėlės formos, mergaitėms – princesės lovą primenančius baldus. Labai svarbu, kad lova būtų pagaminta kokybiškai ir būtų patogi miegoti. Iš karto pasidomėkite, kokios medžiagos naudojamas baldų gamyboje, kokia panaudota furnitūra. Nuo to priklausys ne tik vaiko miegas, bet ir kiek ilgai lova tarnaus.

Rašomasis stalas

Priklausomai nuo vaiko amžiaus, stalas vaiko kambaryje bus arba rašomasis arba skirtas piešimui. Tačiau bet kuriuo atveju tai yra labai svarbus vaiko kambario elementas. Geriausiai, jei stalą rinksitės specializuotoje parduotuvėje. Čia pamatysite, jog parduodami aukštos kokybės baldai, pritaikyti vaikų kambariams. Tai reiškia, kad tokie baldai turi būti patvaresni, lengvai transformuojami, atsparūs mechaniniams ar kitokiems pažeidimams. 

Spinta drabužiams ir ne tik

Labai dažnai vaikų kambario baldų gamyba prasideda būtent nuo spintos į vaiko kambarį. Nesvarbu, ar kuriamas kambarys mažamečiui, ar paaugliui, vaikai dažniausiai turi daug daiktų. Tai yra ne tik drabužiai, tačiau ir įvairiausi žaislai bei kiti mažylio daiktai. Todėl renkantis spintą į vaiko kambarį, reikėtų rinktis talpius baldus. Dažniausiai tai būna sieninė spinta, kuri turi daug skyrių. Spinta taip pat gali būti naudojama kaip dekoro elementas, kartais gamintojai siūlo tokį spintų paviršių, kurį vėliau dekoruoti galės pats vaikas. Labai svarbu, kad spinta būtų kuo funkcionalesnė. Ji turėtų ne tik lengvai darinėtis, bet ir būti saugi. Pavyzdžiui, pasirūpinkite, kad durelės turėtų mechanizmus, apsaugančius nuo pirštų prispaudimo, o pati spinta nebūtų iš stabili ir keletų pavojaus vaiko sveikatai.

 

Post Author: Rašytojas.lt

1 thought on “Vaikų kambario baldų gamyba: nuo ko pradėti?

    Petras

    (2021 12 gegužės - 11:30)

    Mano manymu, labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad vaiko kambario baldai būtų skirti ne tik ateinantiems metams, o ir būtų tinkami naudoti šiek tiek paaugusiam vaikui, nes visgi baldai bus gaminami ne vieniems metams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.