Trintas kokteilis – kelias į puikią moters savijautą

Vitamix kaina Jei savęs dažnai klausinėjate, kaip numesti pora nereikalingų kilogramų, o netolimos ateities planuose jau yra įtraukta sveika mityba – nieko nelaukite. Šiandien įvairių trintuvų, padėsiančių pasigaminti maistingą kokteilį, pasirinkimas, ypatingai platus. Nuo kainos skirtumų, funkcijų įvairovės iki pačio įspūdingiausių dizainų: rinktis trintuvą, liaudyje dažnai vadinamą tiesiog blenderiu, dabar gali būti ir sudėtinga ir labai lengva. Bet kuriuo atveju, trinti vaisių ar daržovių kokteiliai mitybos specialistų jau kuris laikas yra vertinami kaip tikras energijos užtaisas, kuris ne tik leidžia puikiai jaustis, bet ir dažnai padeda numesti keletą papildomų kilogramų. Kaip išsirinkti trintuvą ir į kokius aspektus reikėtų atsižvelgti?

Gamintojas – visi sakosi esą geri, o kaip yra iš tikrųjų?

Tikra tiesa, šiuo metu buitinės technikos ir virtuvinės įrangos rinkoje žaidžia ne vienas žaidėjas. Tiksliau sakant, šalia gerai žinomų gamintojų dar yra ir daugybė tokių, apie kuriuos nei girdėti nei matyti niekada neteko. Nepatyręs pirkėjas turėtų nepulti įsigyti bet ko. Net jeigu ir nežinote, ką pirkti, apie blenderių veikimą, jų garantiją, kilmės šalį ir pan. visada galima paklausti parduotuvės konsultantų. Jie tikrai žinos, arba bent jau padės išsiaiškinti kiekvieno tintuvo privalumus. Anot dabartinių virtuvinės technikos ekspertų, Vitamix trintuvai yra vieni patikimiausių iš visų dabar rinkoje esančių blenderių. Negana to, Vitamix kaina – tiks praktiškai visų biudžetų vartotojams.

Lietuviams itin svarbus faktorius – kaina

Natūralu, kad renkantis daiktą, po funkcionalumo įvertinimo, seka kainos klausimas. Brangus daiktas reikalauja daugiau apsvarstymų. Kaip žinia, virtuvės įranga, o taip pat ir blenderiai, kainuoja nemažai. Įvairių trintuvų kainos varijuoja nuo 50 iki kelių šimtų eurų. Priklausomai nuo funkcionalumo, gamintojo, dizaino, galingumo ir pan. kinta blenderio kaina. Štai pavyzdžiui, anksčiau jau minėto trintuvo Vitamix kaina – atitinka aukso viduriuką. Aukštos kokybės ir subtilaus dizaino, patogus trintuvas kainuoja tikrai vidutiniškai.

Trintas maistas – paprasta, maistinga, sveika, nekaloringa

Su trintuvu sutrintos daržovės ar vaisiai – tikras vitaminų ir maistingųjų medžiagų šaltinis. Vos per kelias minutes paruošiami kokteiliai gali būti išpilstyti į įvairius buteliukus ir moterų pasiimami visur – į darbą, į kelionę, į gamtą ir pan. Natūralus ir tinkamai apdirbtas maistas subalansuoja energijos kiekius organizme, moterys jaučiasi pailsėjusios, pilnos energijos. Jos nebeieško, kur įsigyti šokolado ar kaip greičiau sušlamšti greito ir nesveiko maisto. Tokiu kokteiliu greitai pasisotinama, o nereikalingi kilogramai ima po truputį tirpti.

 

 

Post Author: straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.