Tobulas įvaizdis – daugiau komforto, pasitikėjimo ir teigiamų emocijų

Tinkamai suformuotas įvaizdis mums suteikia daugiau pasitikėjimo, padeda pasijusti komfortiškiau ir leidžia spinduliuoti teigiamas emocijas. Visa tai neabejotinai būna įvertinama ir aplinkinių, palydint mus komplimentais bei maloniais žvilgsniais. Tačiau tikrai ne visuomet labai lengvai ir greitai mums pavyksta pasiekti norimą tikslą. Todėl naudinga susipažinti ir su keliais patarimais.

Drabužius pirkite atsižvelgdamos į savo figūrą

Pirmiausia turite suprasti, kad norint sėkmingai sukurti tobulą savo įvaizdį, būtina atsižvelgti į savo išskirtinę figūrą. Kiekvienos iš mūsų figūros tipas yra skirtingas ir kiekvienos kūno linijos yra unikalios. Jei žinosite, kokie drabužiai geriausiai tiktų jūsų kūno formoms, galėsite visiškai eliminuoti nepatogumus, kurie atsiranda tuomet, kai drabužius renkamės nežinodamos, kas geriausiai tinka mūsų figūros tipui. Be to, tai leis jums išvengti ir didesnių išlaidų, kurios neišvengiamai kiltų, jei apsipirkinėti kaskart leistumėtės neatsižvelgdamos į savo figūrą.

Tuo tarpu, kai suprasite, koks yra jūsų figūros tipas, taip pat turėtumėte išmokti atrasti optimalų balansą. Pavyzdžiui, jei daugiau svorio yra susikaupę kūno apatinėje dalyje, būtų naudinga daugiau apimties suteikti viršutinei kūno daliai. Tuo tarpu, jei yra didesnė jūsų krūtinė arba pečiai, turėtumėte pasirinkti drabužius, kurių pagalba sukurtumėte balansą, suteikiant daugiau apimties apatinei kūno daliai.

Dėvėkite tik tai, kas paryškina jūsų privalumus

Jau supratote, kad jūsų pasirenkami drabužiai turėtų atitikti jūsų figūrą, tačiau kartu nereikėtų pamiršti ir dar vieno svarbaus stiliaus patarimo. Drabužiai, kurių pagalba nuspręsite formuoti savo stilių, turėtų paryškinti jūsų privalumus. Tokiu būdu jūsų įvaizdis jums suteiks dar daugiau pasitikėjimo savimi ir padės pasijusti pakylėtoms.

Supraskite, kad mūsų spintose negali būti vietos gražiems drabužiams, kurie niekaip nepabrėžia ir neparyškina to, ką mes turime geriausio. Atradusios balansą ir pasirinkusios tai, kas atitinka jūsų figūros tipą, kartu užtikrinkite, kad jūsų drabužiai pabrėš gražiausias jūsų kūno vietas. Tokiu būdu galėsite drąsiai teigti pasiekusios nepriekaištingą rezultatą.

Investuokite į aukštos kokybės „bazinius“ drabužius

Moteris, kuri žino, kaip suformuoti tobulą savo įvaizdį, taip pat supranta, kaip svarbu investuoti į aukštos kokybės „bazinius“ drabužius. Tokiu atveju galėsite būti tikros, kad savo drabužių spintoje visuomet turėsite tai, kas yra labai kokybiška ir niekuomet neišeina iš mados. „Baziniai“ arba „pagrindiniai“ drabužiai yra tai, ką galima lengvai suderinti tarpusavyje ir pasirinkti labai skirtingoms progoms. Tai reiškia, kad geriau turėti mažiau, tačiau tai, kas iš tikrųjų tinka įvairioms progoms, nei turėti daugiau neuniversalių drabužių.

Taigi, investuokite į kokybišką neutralių spalvų striukę, universalaus modelio paltą, turėkite bent kelias sukneles (https://sidonas.lt/12-sukneles), pasirūpinkite kokybišku ir patogiu apatiniu trikotažu, įsigykite keletą marškinių, vieną kitą sijoną, klasikinio modelio odinę rankinę ir bent keletą porų patogių ir klasikinių batelių. Visas šias stiliaus detales galėsite dėvėti ne vienerius metus ir jūs visuomet atrodysite stilingai.

Sukurkite „kapsulinę“ drabužių spintą

Turbūt ne vieną kartą iki šiol buvote girdėjusios apie „kapsulinę“ spintą, tačiau greičiausiai ne viena iš jūsų nesiėmėte jokių priemonių, kad tokią spintą suformuotumėte. „Kapsulinėje“ spintoje yra suderinama mada ir funkcionalumas. Tokioje spintoje viskas gali būti suderinta tarpusavyje be jokių didesnių pastangų. Jei suformuosite tokią spintą, vos tik praversite jos duris, jums akimirksniu taps aišku, kokie drabužiai galėtų geriausiai derėti tarpusavyje ir ką jūs galėtumėte pasirinkti kiekvienai progai.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.