SVF kamieninių ląstelių naudojimas grožiui

tyrimai

SVF- tai svarbiausias riebalinio audinio kamieninės ląstelės. Žmogaus riebaliniame audinyje yra gausu kamieninių ląstelių, naudojant šiuolaikines technologijas, kamieninės ląstelės yra išskiriamos iš riebalinio audinio ir panaudojamos estetinėje medicinoje, atstatant odos stangrumą. Šios ląstelės skatina patį organizmą atstatyti tą vietą, kurioje yra sumažėjęs stangrumas ir atsiranda raukšlių. SVF kamieninės ląstelės paskatina atstatyti pažeistą ar raukšlėtą odą, nesukeldamos pašalinių reiškinių. Naudojant riebalinio audinio ląstelės, kurios skatina odos regeneraciją ar pažeistos vietos gijimą.

SVF CURE metodas

Taikant SVF CURE metodą estetiniais tikslais, ląstelių paėmimo, apdorojimo ir panaudojimo metodai leidžia jūsų SVF ląstelėmis padėti odai atgauti gaivumą, plastiškumą, lengvumą. Jūsų riebalinės ląstelės leidžia odai natūraliai atsikurti, jaunėti, gražėti. Atlikus riebalinių ląstelių injekcijas, ima nykti ir tie pakitimai, kurie atsiranda su amžiumi. Naudoti metodai leidžia daug ilgiau išlaikyti veido odą nepakitusią ir atitolinti galimas plastines operacijas.

Kamieninių ląstelių persodinimo procedūra

SVF procedūra atkliekama su minimalia chirurginę intervencija, paimamas paciento riebalinis audinys, iš šio paimto riebalinio audinio yra išgaunamas sterilus individualių kamieninių ląstelių preparatas. Steriliu švirkštu jis suleidžiamas į problemines veido vietas. Kamieninėm ląstelėm galima visoms iš karto pasinaudoti arba dalį jų užšaldyti ateičiai, paciento riebalinis audinys yra saugomas audinių banko laboratorijoje, specialioje azoto taupykloje. Po šios procedūros oda tampa lygesnė, pagerėja pati odos būklė, kamieninių ląstelių persodinimo procedūros poveikis yra ilgalaikis ir rezultai išlieka ilgiau nei 12 mėn.

Antakių pakėlimas

Antakių pakėlimas yra atliekamas tada, kai pasimato pirmieji senėjimo požymiai. Ši procedūra dažnai atliekama kartu su kaktos raukšlių lyginimu, šios operacijos prireikia žmonėms, kurie yra  labai emocionalus ir mimiški, nes kaktos raumenys nuolat dirba, šių žmonių nuotaikos, visi išgyvenimai ir emocijos atspindi veide. Pakėlus antakius, veidas atjaunėja ir atrodo ne toks pavargęs kaip anksčiau.

Lūpų putlinimas

Lūpų putlinimas atliekamas tada,  kai žmogus nėra patenkintas jų forma, nori turėti putlesnes lūpas. Ši procedūra atliekama ne tik dėl senatvinių pakitimų, bet ir tada, kai žmogus iš prigimties turi labai siauras lūpas ir pageidauja  jas pastorinti.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.