Sužadėtuvių žiedai su deimantais – įspūdingo grožio juvelyriniai dirbiniai

Daugumai žmonių sužadėtuvių žiedai yra gerokai daugiau nei tik juvelyriniai dirbiniai. Sužadėtuvių žiedai yra meilės, atsidavimo ir įsipareigojimo simboliai, kurie turėtų būti pasirenkami labai atidžiai ir skrupulingai, atsižvelgiant į žmogaus, kuris dėvės sužadėtuvių žiedą, asmenybę ir skonį. Ir tiesą sakant, sužadėtuvių žiedo paieškos kartais gali būti ypatingai sudėtingos ir varginančios. Būtent todėl susipažinti su įdomiais faktais apie sužadėtuvių žiedus praverstų kiekvienam, kuris nori bent trumpam atsipūsti nuo paieškų!

Nepaisant to, ar šią akimirką sau keliate daug klausimų, susijusių su tuo, kokie sužadėtuvių žiedai yra populiariausi, ar bandote atrasti sužadėtuvių žiedą, kuris tobulai atitiktų jūsų antrosios pusės skonį – jūs esate tinkamoje vietoje. Taigi, skubame jums pateikti ne vieną įdomią ir galbūt daugeliui iš jūsų dar negirdėtą detalę apie ypatinguosius sužadėtuvių žiedus, be kurių neapsieina nei vienos sužadėtuvės.

Kokia dalis būsimų nuotakų sužadėtuvių žiedus renkasi pačios?

Nors piršimasis ir sužadėtuvių žiedo pirkimas tradiciškai yra vyro pareiga, pasirodo, kad nemažiau kaip 20 % moterų nepatiki šio atsakingo ir svarbaus darbo savo būsimam sutuoktiniui. Vietoje to, jos pačios leidžiasi į sužadėtuvių žiedo paieškas ir jį įsigyja! Žinoma, iki šiol didesnei daliai moterų toks sprendimas nėra priimtinas ir jos mieliau pasirenka būti nustebintos.

Kiek vyrai išleidžia sužadėtuvių žiedams?

Statistika rodo, kad didelė dalis vyrų yra linkę išleisti pakankamai daug lėšų siekiant nustebinti savo antrąją pusę ir peršantis padovanoja įstabaus grožio sužadėtuvių žiedą. Galbūt skaičius jus nustebins, tačiau tokie vyrai apytiksliai išleidžia 5500 eurų sužadėtuvių žiedui! O tai yra beveik tokia pati suma, kokia yra įkainojamas sužadėtuvių žiedas su 1 karato deimantu. Tačiau vėlgi, tai yra tik statistika. Akivaizdu, kad nemenka dalis vyrų yra linkę pasistengti ir dar labiau, o tai reiškia, kad tokiais atvejais sužadėtuvių žiedai su deimantais būna verti dar daugiau.

Kiek verti prabangūs sužadėtuvių žiedai su deimantais?

Visų pirma reikėtų pabrėžti, kad prabanga yra labai subjektyvi sąvoka, tačiau paprastai prabangiems sužadėtuvių žiedams yra priskiriami tie, kurių vertė būna daugiau nei 10 000 eurų. Taigi, jei būsimas jaunikis nusprendžia savo mylimajai priklaupęs ant kelio padovanoti už minėtą sumą įsigytą sužadėtuvių žiedą, tai gali būti nuostabaus grožio dviejų karatų deimantinis žiedas. Nėra ko abejoti, kad būsima nuotaka bus pakerėta!

Kokia buvo didžiausia sužadėtuvių žiedo kaina?

Įžymybės, milijardieriai ir karališkųjų šeimų atstovai labai dažnai yra pasiryžę investuoti ne tik labai daug lėšų į pačią sužadėtuvių šventę, tačiau taip pat linkę pasirinkti ir ypatingai brangius sužadėtuvių žiedus. Taigi, vienas brangiausių sužadėtuvių žiedų greičiausiai buvo tas, kurį Richard Burton padovanojo piršdamasis Elizabeth Taylor – jo kaina buvo apytiksliai 8,5 mln. eurų. Palyginimui, princo Čarlzo princesei Dianai padovanoto sužadėtuvių žiedo vertė atrodo pakankamai kukli – „vos“ 120 000 eurų.

Kiek moterų pirmenybę skiria sužadėtuvių žiedui su deimantu?

„Deimantai yra geriausi moterų draugai“ – šie žodžiai puikiai tinka ir šiomis dienomis, kadangi net 87 % moterų teigia, jog sužadėtuvių žiedams su deimantu negali būti jokios alternatyvos. Taigi, tik 13 % moterų pagalvotų ir apie kitus brangakmenius. Todėl remiantis statistika, jei vyras nusprendžia pasirinkti sužadėtuvių žiedą su deimantu, greičiausiai jis neprašaus pro šalį. Žinoma, dabartinėje rinkoje siūlomų sužadėtuvių žiedų asortimentas yra labai didelis, todėl nepaisant būsimos nuotakos lūkesčių, nei vienam vyrui neturėtų būti sudėtinga atrasti tinkamiausią vestuvinį žiedą.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.