Sužadėtuvių žiedai: patarimai, kaip juos pasirinkti

Esate pasiruošę pradėti sužadėtuvių žiedo paieškas? Sveikiname! Tačiau sužadėtuvių žiedo pasirinkimas yra labai atsakingas procesas – nepamirštant, kad tai yra pakankamai didelės vertės investicija. Todėl labai svarbu atsižvelgti į keletą patarimų, skirtų sužadėtuvių žiedų pasirinkimui.

Nuspręskite, kokios formos žiedo ieškote

Jei jūs žinote, kokios formos deimantas galėtų labiausiai patikti jūsų mylimajai, tai labai reikšmingai palengvins sužadėtuvių žiedo paieškas. Kiekviena deimanto forma yra įkainojama skirtingai – be to, skiriasi ir karatų kaina. Apvalios formos deimantai yra patys brangiausi, kai tuo tarpu lašo ir markizės formos deimantai yra pigesni. Jei deimanto dydis jums yra svarbus, galite gauti daugiau karatų už žemesnę kainą vietoje klasikinės apvalios formos pasirenkant alternatyvią deimanto formą. Todėl visų pirma turėtumėte nuspręsti, kokios formos deimanto jūs ieškosite.

Pasirinkite taurųjį metalą

Tradiciškai sužadėtuvių žiedai yra gaminami iš geltonojo aukso, baltojo aukso, sidabro arba platinos, tačiau per pastaruosius kelerius metus rožinio aukso sužadėtuvių žiedai taip pat sulaukė didelio populiarumo. Tuo tarpu nors platina gali atrodyti pakankamai panaši į sidabrą, ji yra gerokai brangesnė, nes jos tankumas yra didesnis (ir ji taip pat yra retesnė). Kai kurie taurieji metalai braižosi labiau už kitus, todėl prieš nusprendžiant vertėtų atsižvelgti ir į gyvenimo būdą bei numatomą biudžetą. Be to, turėtumėte pagalvoti ir apie tai, kokius brangakmenius norėtumėte inkrustuoti į sužadėtuvių žiedą.

Nepamirškite karatų skaičiaus

Rinktis kokybę ar kiekybę? Šis klausimas gali būti keliamas ir kalbant apie sužadėtuvių žiedų pasirinkimą. Kai kurie žmonės vietoje skaidresnio deimanto yra linkę rinktis didesnį deimantą, kai tuo tarpu kiti pirmenybę skiria kaip įmanoma skaidresniam deimantui, nepaisant karatų skaičiaus. Taip pat reikėtų atminti, kad kartais gali atrodyti, jog labiausiai tiktų didesnis deimantas, tačiau pasimatavus žiedą pasirodo, jog galbūt jis nebūtų patogus ar praktiškas. Todėl dėl šios priežasties visuomet naudinga galvoti ir apie kasdienę veiklą bei gyvenimo būdą, nes tai gali tiesiogiai nulemti ir deimanto pasirinkimą.

Žinokite piršto dydį

Tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau turite būti visiškai tikri, kad žinote tikslų savo antrosios pusės piršto dydį. Jūs tikrai nenorite susidurti su situacija, kuomet pasipiršę suprastumėte, jog žiedas yra pernelyg laisvas arba priešingai – spaudžia jūsų mylimosios pirštą. Todėl šį klausimą turėtumėte išsiaiškinti iš anksto, dar prieš pradėdami sužadėtuvių žiedo paieškas.

Pagalvokite, kaip sužadėtuvių žiedas derės su vestuviniu žiedu

Nors galite lengvai pasiduoti pagundai įsigyti sužadėtuvių žiedą su tobulai atrodančiu deimantu, nepamirškite, kad sužadėtuvių žiedo pasirinkimas yra tik pusė darbo. Pagrindiniai jūsų būsimos santuokos simboliai bus vestuviniai žiedai, todėl turite pagalvoti ir apie tai, kaip jūsų išrinktas sužadėtuvių žiedas derės su jūsų mylimosios vestuviniu žiedu. Taigi, būtinai pagalvokite, kaip šie du žiedai galėtų atrodyti kartu ir užtikrinkite, kad jie vienas kitą papildytų.

Deimanto sertifikatas

Sužadėtuvių žiedas – tai didelė investicija, todėl jo pasirinkimas turėtų būti labai gerai apgalvotas ir išmintingas. Kai jūs galiausiai atrasite tobulą sužadėtuvių žiedą, būkite tikri, kad perkate iš oficialių ir patikimų pardavėjų, kurie suteikia deimanto sertifikatą. Tokiu atveju jūs būsite tikri, kad perkate aukštos kokybės deimantą.

Biudžetas, deimanto pjūvis ir skaidrumas

Prieš nuspręsdami, kokį sužadėtuvių žiedą jums vertėtų įsigyti, turėtumėte labai gerai pagalvoti, kokie yra jūsų reikalavimai deimanto pjūviui ir skaidrumui. Nuo to labai tiesiogiai priklausys ir jūsų investicijos dydis. Todėl atsižvelkite į numatytą biudžetą ir palyginkite jį su savo lūkesčiais. Tai jums turėtų padėti lengviau suprasti į kokios formos ir kokio skaidrumo deimantą turėtumėte orientuotis.

Daugiau apie sužadėtuvių žiedus skaitykite: https://ziedelis.lt/suzadetuviu-ziedai/

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.