Sužadėtuvių žiedai kiekvieno skoniui ir dažniausiai daromos klaidos

Sužadėtuvių žiedai – juvelyriniai dirbiniai, kurie reiškia dviejų žmonių ryši ir žymi santuokos pažadą. Tai įsipareigojimo, meilės, atsidavimo simbolis, kurį antrajai pusei reikia parinkti labai dėmesingai. Jeigu planuojate sužadėtuves, verta aptarti ne tik tai, kaip geriausiai tam pasiruošti, bet ir dažniausiai daromas klaidas. Kaip jų išvengti?

Klaida nr. 1: renkant žiedą, neatsižvelgiama į mylimosios poreikius.

Pasirinkti tobulą sužadėtuvių žiedą – didelis iššūkis, ypač kai renkamasi iš daugybės skirtingų variantų. Vis dėlto, šią užduotį turite atlikti vadovaudamiesi ne tik savo estetiniu supratimu, bet ir antrosios pusės skoniu. Priešingu atveju gali laukti nusivylimas!

Klaida nr. 2: iš anksto nenumatomas žiedui skirtas biudžetas.

Viena didžiausių klaidų, kurias žmonės paprastai daro rinkdamiesi juvelyrinius dirbinius (tai ypač galioja, kai ieškomi sužadėtuvių žiedai) – nesuplanuoja galimo biudžeto. Sužadėtuvių žiedo kainų diapazonas yra platus, todėl rizikuojate žiedui išleisti daugiau nei norėtumėte. Specialistai pataria iš anksto numatyti kainų ribas: tai svarbus pirkinys, tačiau dėl jo neturėtumėte patirti finansinių nuostolių. Dažnai patariama žiedui išleisti ne daugiau kaip 3 mėnesių atlyginimo dydžio sumą, tačiau

Klaida nr. 3: neparenkamas tinkamas žiedo dydis.

Sužadėtuvių žiedai, kaip ir kiti juvelyriniai dirbiniai, turi idealiai tikti dovanos gavėjui. Dydis čia ypač svarbus. Šis aspektas gali būti net aktualesnis nei medžiagos, stilius, forma ar kaina! Jeigu parenkamas per didelis žiedas, padėtį gana paprasta išgelbėti jį sumažinant, tuo tarpu per mažas žiedas jau sudėtingesnė problema. Idealiu atveju ši sužadėtuvių dovana turėtų tikti iš pirmo karto, todėl nepatingėkite ir skirkite pakankamai laiko tiksliam dydžio nustatymui. Jei planuojate padaryti staigmeną, pamatuokite antrosios pusės jau turimus žiedus, pasiklauskite draugų ar artimųjų. Nėra padėties be išeities!

Klaida nr. 4: renkantis žiedą, per daug skubama

Jei ilgai vilkinate ir neskiriate pakankamai laiko idealaus sužadėtuvių žiedo paieškai, nesunku priimti greitą sprendimą, baiminantis, kad per ilgai delsiant, Jums patikusį sužadėtuvių žiedą atsiims kažkas kitas. Tai juvelyriniai dirbiniai, kuriuos rinktis reikia per daug neskubant. Rekomenduojama viską susiplanuoti iš anksto ir užsakyti žiedą likus mėnesiui-3 savaitėms iki numatytų piršlybų.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.