Suknelės internetu – kaip išsirinkti?

Gyvename skaitmeniniame pasaulyje, kur apsipirkti galime neišėję iš namų – tai galioja ne tik įvairioms pramonės prekėms, bet ir drabužiams. Visuomenėje sklando mitas, jog moterys mėgsta apsipirkinėti, yra parduotuvių maniakės ir drabužių parduotuvėse galėtų praleisti valandų valandas. Taip, yra moterų, kurioms parduotuvės, eilės, tūkstančiai nueitų žingsnių nekelia streso ir apsipirkinėjimą laiko hobiu. Tačiau kitos moterys nemėgsta apsipirkinėti ir prioritetą teikia apsipirkimui internetu. Stilingos suknelės paieškos – marias laiko eikvojantis darbas fizinėje parduotuvėje ir kiek mažiau – internetinėje. Kaip išsirinkti  suknelę fizinėje parduotuvėje ir neprašauti, kaip ir aišku –- užtenka pasimatuoti, apžiūrėti ir jei ji tinka ir patinka, perki. Tačiau renkantis internetu išlieka rizika, jog išsirinkta suknelė gali nepateisinti lūkesčių. Štai keletas patarimų, kad suknelės internetu netektų grąžinti:

  • Atidžiai apžiūrėkite audinį ir išsiaiškinkite jo sudėtį. Internetinėse parduotuvėse yra galimybė pasididinti nuotrauką ir kaip įmanoma iš arčiau apžiūrėti prekę. Kartais jokių audinio, pasiuvimo klaidų nuotraukose nematyti, todėl būtinai patikrinkite aprašyme, kokia suknelės audinio sudėtis. Nesirinkite sintetinių audinių arba tų, kuriems esate jautrūs, pavyzdžiui, vilnos ar lino.
  • Pasirinkite tinkamą dydį. Jei tokio paties prekinio ženklo ar parduotuvės drabužį jau turite savo spintoje, rinkitės tokį patį – didelė tikimybė, kad suknelė tiks. Tačiau jeigu perkate pirmą kartą, suknelių dydžių lentelė ar išmatavimai galėtų pagelbėti. Ją dažniausiai galite rasti prie prekės aprašymo, kur taip pat galite paskaityti informaciją apie suknelę nuotraukoje dėvinčios moters ūgį ir suknelės dydį – tai irgi puikus būdas pasitikrinti, ar suknelės ilgis jums bus tinkamas ar toks, kokio tikitės.
  • Atsižvelkite į suknelės siluetą ir įvertinkite savo figūros tipą. Renkantis suknelę galima vadovautis proporcijų taisykle – jei viršutinė kūno dalis yra stambesnė, venkite iškirpčių, įmantrių rankovių ir apykaklių. Priešingu atveju, jei viršutinė kūno dalis smulkesnė, venkite pūstos suknelės apačios, stambių, ryškių detalių ties klubų linija.
  • Susisiekite su pardavėju. Jei turite klausimų, susijusių su konkrečia suknele, kreipkitės į pardavėją – jų kontaktus galite rasti elektroninės parduotuvės puslapyje. Jie geriausiai galės atsakyti į klausimus ir padės išsirinkti originalią suknelę.

Jei laikysitės šių patarimų, internetu įsigytos suknelės tikrai nereikės grąžinti. Tačiau jei taip nutiko, jog suknelė nepateisino Jūsų lūkesčių, visada galite grąžinti – grąžinimo sąlygas galite rasti skiltyje „Prekių grąžinimas ir pirkimas“.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.