Reiki energetinis masažas

masažas

Reiki energetinis masažas- alternatyvios medicinos metodas, kilęs iš senovės Japonijos ir daugybę šimtmečių yra naudojamas siekiant kokybiško atsipalaidavimo bei geresnės sveikatos. Reiki meistras yra tik laidininkas, savo delnais perduodantis kosminę visą gydančią energiją, kuri harmonizuoja čakrų veiklą, valo mūsų susikurtus blokus, palankiai veikia nervų sistemą ir padeda atgauti išvaistytas jėgas. Jei leisite ir priimsite šią gaivinančią energiją, ji laisvai tekės jūsų kūnu, švelniai bei subtiliai darydama taip trokštamus pokyčius. Reiki energetiniai masažai atliekami daugelyje Lietuvos miestų, tame tarpe ir Kaune. Reiki masažo eiga ir nauda jums:

  • Susipažinę su procedūra, pasirengsit terapijai kaip įprasta ir, gulėdami ant masažinio stalo, panersite į dar nepatirtą pojūčių vandenyną, kuris gali atsiverti vis naujomis spalvomis ir atnešti vis stipresnius suvokimus. Juk dažnai dėl klaidingų įpročių bei mąstymo modelių susikuriame sau įvairius negalavimus, įtampas.
  • Atsipalaidavę galėsite pajusti, kaip iš Reiki meistro delnų į jūsų kūną srovena šiluma arba vėsa. Tai žodžiais sunkiai įvardujami potyriai, kuriuos kiekvienas jaučia savaip.
  • Reiki masažo poveikis yra ne vienkartinis, nes srovenanti energija pamažu valys organizmą nuo toksinų, harmonizuos vidaus organų veiklą, sklaidys nerimą keliančias mintis ir vis labiau padės džiaugtis gyvenimu, savimi bei mylinčiais žmonėms.

Meditacijos nauda

Meditacija- tai nuolatinis procesas, kuriuo tikslas- priversti protą susikokcentruoti bei nukreipti mintis. Meditacija  užsiimama siekiant padidinti savęs ir aplinkos supratimą. Žmonės mano, jog meditacija padeda sumažinti stresą bei padidinti susikaupimą.

Meditacija padeda sumažinti stresą

Streso mažinimas- viena pagrindinių priežasčių užsiimti meditacija. Meditacija naudingiausia daug streso patiriantiems žmonėms. Be to, reguliari meditacija gali padėti sumažinti stresą ir ilgalaikėje perspektyvoje. Nerimas dažnai pasireiškia dirbant įtampą ir spaudimą sukeliančioje darbo aplinkoje. Gera žinia yra ta, jog meditacija gali sukontroliuoti su darbu susijusį nerimą.

Meditacija gerina emocinę sveikatą

Emocinė sveikata yra glaudžiai susijusi su žmogaus saviverte ir požiūriu į gyvenimą. Žema žmogaus savivertė ir pesimistinis požiūris į gyvenimą dažnai susijęs su depresija. Būtent meditacija gali pakelti savivertę ir pozityvų požiūrį į gyvenimą.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.