Plaukų dažai: kaip juos rinktis ir naudoti, kad apsaugotumėte plaukus?

Gera plaukų išvaizda, sveiki ir stiprūs plaukai visuomet traukia akį. Tokie plaukai prideda pasitikėjimo savimi, todėl moterys ir vyrai skiria daug dėmesio plaukų priežiūrai. Norint turėti sveikus plaukus, labai svarbu teisingai rinktis priežiūros priemones. Pavyzdžiui, netinkamai apsirinkti plaukų dažai gali pažeisti plauką ir tai turės rimtų pasekmių. Tad labai svarbu rinktis tinkamus dažus ir išvengti klaidų dažant plaukus.

Kaip pasirinkti plaukų dažus?

Plaukų dažymas yra plaukams stresą kelianti procedūra. Nes plaukų dažai dažniausiai yra agresyvios priemonės, kurios veikia labai stipriai. Deja, tačiau pasirinkus netinkamus dažus, galite pasiekti nelaukiamą rezultatą, o dar blogiau – pažeisti plauką ir jį susilpninti.

Norint to išvengti, reikia labai atsakingai rinktis dažus, kuriuos naudojate plaukams. Pirmiausia, labiausiai plaukus tausojančios dažymo priemonės turėtų būti pagamintos augaliniu pagrindu. Jeigu norite apsaugoti plaukus, nesirinkite plaukų dažų, kurių sudėtyje yra cheminės medžiagos. Šie  plaukų dažai veikia labai greitai ir efektyviai, tačiau dažniausiai jie pažeidžia plaukus ir jie tampa labai silpni, lūžinėja, šakojasi.

Jeigu nežinote, kokias priemones rinktis, pasinaudokite paprastu patarimu – skaitykite plaukų dažų etiketes. Geriausia yra ieškoti amoniako sudėtyje. Jeigu dažnuose nėra amoniako, tai reiškia, kad dažai yra tausojantys plauką ir jo nepažeis.

Šiandien daugybė profesionalių kosmetikos priemonių linijų siūlo rinktis patikimus ir plauką tausojančius plaukų dažus. Jeigu norite pasirinkti tikrai patikimas priemones, kurios nepažeis plauko, pasidomėkite, koks pasirinkimas yra profesionalios kosmetikos parduotuvėse.

Kaip teisingai dažyti plaukus?

Labai daug moterų ir vyrų plaukus dažo namuose. Tačiau tai nėra labai paprasta procedūra, o pasiektas rezultatas ne visuomet džiugina. Dažniausiai taip yra dėl dažnai pasitaikančių klaidų, kurios daromos atliekant tokias procedūras namuose. Dalijamės patarimais, kaip jų išvengti.

    • Rinkitės patikimas priemones. Plaukus dažykite tik tomis priemonėmis, kurios skirtos Jūsų plaukų tipui ir spalvai. Nepamirškite, kad nekokybiški plaukų dažai gali nudažyti plauką ne tokia spalva, kokia tikėjotės.

    • Paruoškite plaukus. Prieš dažant, sudrėkinkite plaukus, o veido odą patepkite veido kremu, kad neišsiteptumėte.

    • Laikykitės instrukcijų. Plaukus dažykite tik su pirštinėmis ir tik pagal gamintojo instrukciją. Dažų ant plaukų nelaikykite ilgiau nei nurodyta ant pakuotės.

    • Pamaitinkite plaukus. Po dažymo pamaitinkite plaukus specialiu kondicionieriumi, kuris suteiks plaukams švelnumo, žvilgesio ir padės ilgiau išlaikyti spalvą.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.