Nauji butai Vilniuje: NT ekspertai išduoda, ką būtina žinoti naujakuriams

Visi svajojame, kad vieną dieną rasime nuostabų butą, kurį akimirksniu pamilsime. Tiesa ta, kad tobulo buto nėra. Visada bus kažkas, kas nėra tobula, bet kuo anksčiau suprasite, kad jums reikės kompromiso, tuo greičiau rasite savo idealius namus.

Jeigu nauji butai Vilniuje yra tai, apie ką svajojate, dalinamės keliais praktiniais patarimais Jūsų svajonių būstui!

1. Pasirinkite tinkamą kaimynystę

Naujos statybos butai Vilniuje gali būti įvairiose vietose. Patikrinkite, ar jus dominantis turtas yra arti jums reikalingų patogumų. Gera gyventi šalia parduotuvių, parkų, mokyklų ir sporto salių. Nebūtina pirkti buto šalia darbo, o tam, kad galėtumėte naudotis viešuoju transportu.

2. Triukšmo lygis

Naujos statybos butai Vilniuje gali būti įvairūs. Sužinokite, koks yra įrenginio kūrimo triukšmo lygis. Į butą verta atvykti pačiu judriausiu paros metu, kad įvertintumėte, koks triukšmo lygis tiek pačiame pastate, tiek bute, apie kurį galvojate. Pirkdami butą Vilniuje, atidžiai pažiūrėkite į kaimynus.

3. Automobilių stovėjimo aikštelė

Jei turite automobilį, tai turi būti esminis klausimas. Ar bus numatyta automobilių stovėjimo aikštelė ir ar už tai reikės mokėti papildomai? Pasitarkite su buto pardavėju, ar jums bus suteikta jo stovėjimo aikštelė. Visada galite pabandyti rasti vietą automobiliui kur nors gatvėje, tačiau turėdami asmeninę parkavimo vietą sutaupysite daug rūpesčių, pinigų ir laiko.

4. Išsamiai apžiūrėkite pastatą

Nauji butai Vilniuje yra puiku, tačiau neskubėkite ir pasigilinkite į kelis veiksnius. Kokios yra priežiūros išlaidos? Ar pastatas struktūriškai tvarkingas? Kokia yra triukšmo izoliacijos kokybė? Jei turite prieigą prie rūsio, būtinai jį patikrinkite, kad geriau suprastumėte bendrą statybos kokybę ir drėgmę. Jei tai naujas pastatas, galite paprašyti investuotojo arba statybų įmonės vadovo daugiau papasakoti apie pastatui panaudotas medžiagas ir jūsų butą.

5. Įsitikinkite, kad turite 15 proc. pradinį įnašą

Jei planuojate parduoti butą ir mokėti už naują grynaisiais pinigais, jums nereikės rūpintis pradiniu įnašu ir hipoteka. Naujos statybos butai Vilniuje turi tam tikrų reikalavimų.

Tačiau jei perkate butą gavę paskolą iš banko, tuomet prieš kreipdamiesi dėl būsto paskolos turite turėti pasiruošę pradinį įnašą. Pradinė įmoka sako, kad esate pasirengęs įsipareigoti 15 ar 30 metų hipotekai ir esate rimtas pirkėjas. Tai taip pat reiškia, kad esate pasirengęs įsipareigoti ir kad jau atlikote taupymo planą ir galite sumokėti banko paskolą. Nauji butai Vilniuje turi savo kainą!

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.