Moterys ir jausmai. Kada jų per daug?

santykiai

Moterų emocijos yra kur kas ryškesnės nei  vyrų. Žinoma, tai nereiškia, kad vyrai neturi jausmų. Turi ir dar labai ryškius, tačiau dažniausiai jie ne taip juos akcentuoja, ne taip parodo, tad galiausiai ir lieka toks suvokimas, kad moterys yra kur kas jausmingesnės.

Jausmai yra gerai ir juos išreikšti yra gerai, tačiau blogai, kai jie pradeda kenkti kitam. Pavyzdžiui, kai moterys yra labai emocionalios – vyrams tai gali nepatikti, kadangi jiems yra sunku suvokti – kaip reikia elgtis, kad pavyktų „pataikyti į taktą“.

Kodėl moterys yra tokios jausmingos?

Tai, kad moterų emocijos yra kur kas ryškesnės įrodo ne tik praktika, tačiau ir moksliniai tyrimai, kurių metu buvo bandoma suvokti, kodėl taip yra. Labiausiai moterų emocijas lemia hormonai, kurie dažniausiai kur kas labiau siaučia nei pas vyrus. Suprantama, kad tokiu atveju jos turi ir kitas galimybes, kaip kad reprodukcija, tačiau reikia nepamiršti, kad net ir negimdydamos moterys išgyvena tas pačias emocijas.

Kaip sutvarkyti savo emocijas?

Jeigu jau atrodo, kad emocijų yra per daug – tokiu atveju siūlome imtis vieną iš metodų, kurie gali padėti jas suvaldyti. Dažniausiai siūlomi tie patys metodai, kurie yra naudojami ir pykčio tvardymui. Paprasčiausiai tiek vienas, tiek kitas yra jausmai, tad reikia juos bandyti suvaldyti, kadangi galiausiai jie gali virsti dideliais ginčai.

Taigi, bene geriausia metodika yra skaičiavimo., taip pat puikiai tiks ir gilus kvėpavimas, galiausiai, siūlome galvoti apie dalykus, kurie  Jums teikia laimę. Tokiu atveju pavyks nusiraminti ir emocijos per daug nesilies per kraštus.

Geros emocijos – visada laukiamos

Žinoma, jausmai ir emocijos, kurios gali trykšti per kraštus – ne visada blogas pasirinkimas ir kai kuriems vyrams tai net labai patinka. Svarbiausia, kad būtų kuo daugiau teigiamų emocijų, kurios tikrai būtų naudingos ir kurios keltų tik teigiamas mintis. Tokiu atveju jų negali būti per daug, kadangi jos suteikia gyvenimui daugiau spalvų.

Šaltinis: Apie laiką, laimę ir… jausmus

 

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.