Nors moteriški prezervatyvai nėra tokie populiarūs kaip vyriški, visgi, perkami kur kas dažniau nei daugeliui atrodo. Moterims patinka, kad jie suteikia galimybę jaustis ramioms dėl apsaugos, tačiau neturi jokio pašalinio poveikio kaip kontraceptinės tabletės arba pleistrai.
Tiesa, kaip ir su vyriškais – svarbu rasti tokius, kurie tinka labiausiai, taip pat, tinkai juos uždėti. Tai garantuoja, kad sekso metu apsauga bus maksimali.
Moteriški prezervatyvai: renkamės tinkamiausią?
Svarbiausia, žinoma, rasti tokius prezervatyvus, kurie yra geros kokybės. Jeigu renkantis vyriškus reikia žiūrėti, kokie yra jų matmenys, tai moteriški dažniausiai yra universalūs. Kur kas svarbiau yra rinktis pripažintų gamintojų apsaugos priemones, tokias, kurios yra sertifikuotos.
Dažniausiai skelbimų puslapiuose siūlomas pigiau kainuojantis moteriškas prezervatyvas niekada nebus tokios geros kokybės kaip tas, kuris yra siūlomas legaliose prekybos vietose. Tiesiog verslai prisiima garantijas dėl prekių, kurias siūlo, deja, bet pardavėjai, kurie siūlo įsigyti nelegaliai, ne. Kadangi tai yra prekė, kurios netinkamo veikimo metu tenka susidurti su LPLK arba net neplanuotu nėštumu, žinoma, atsakingai rinktis sertifikuotus gaminius yra labai svarbu.
Taip pat renkantis galima remtis kitų žmonių nuomonėmis apie tam tikrus šių prezervatyvų gamintojus, taip pat konkrečiai domėtis tam tikromis prekėmis. Nors apie moteriškus sargius komentarų kur kas mažiau nei apie vyriškus, tačiau tikrai galima rasti ir apie pirmuosius, tik reikia daugiau dėmesio skirti paieškoms. Patogiausia – skaitant forumus.
Kaip yra naudojami moteriški prezervatyvai?
Svarbu ne tik rasti geros kokybę apsaugą, tačiau taip pat ir juos tinkamai naudoti. Dažniausiai kartu su preke yra gaunama detali instrukcija, kurios žingsnis po žingsnio yra aprašyta – kaip reikia įsidėti sargį. Tai bandysime kuo detaliau aptarti straipsnyje.
Svarbiausia atsiminti, kad moteriški prezervatyvai yra naudojami tik vieną kartą. Taip pat jų negalima naudoti tuo pačiu metu, kai yra dėvimas ir vyriškas sargis. Trinties metu jie gali būti pažeidžiami.
- Pirmiausia reikia labai atsargiai išimti prezervatyvą iš pakuotės. Jeigu Jūsų nagai yra ilgi, žiūrėkite, kad išėmimo metu sargis nebūtų pažeistas. Išpakavimo metu nenaudokite bei peilio, nei žirklių. Išorinis žiedas, kuris yra viršuje, skirtas dengti makščiai, o vidinis žiedas išlaiko apvalkalą stabilioje pozicijoje.
- Suimkite vidinį žiedą ir suspauskite pirštais. Dėl to sargis turi tapti pailgas ir siauras.
- Raskite Jums patogią sargio įsidėjimo padėtį. Kai kurioms geriau gilumos, kitos dedami stovėdamos (panašiai kaip tamponą).
- Švelniai įdėkite prezervatyvą. Dėjimo metu turite jausti, kaip vidinis žiedas kyla į viršų. Dėjimo metu įkiškite pirštą ir bandykite kuo gyliau įstumti vidinį žiedą. Išorinis apglus aplink makšties išorę.
- Prezervatyvas jau yra tinkamas naudojimui. Atsargiai paimkite partnerio varpą ir įstatykite į sargį. Slydimas dažniausiai būna sklandus.
Po visko reikia atsargiai išimti varpą, patį sargį. Dažniausiai tereikia paimti už žiedo, kuris yra išorėje. Žinoma, po sekso taip pat patikrinkite, ar neliko makštyje sargio likučių. Jeigu jis nenusmuko ir nebuvo kaip nors kitaip pažeistas – galite būti rami, kad prezervatyvas suveikė. O jos saugumo lygis yra toks pat kaip ir vyriškų sargių ir dažniausiai siekia apie 95 procentus. Išėmus sargį geriausia yra jį suvynioti į tualetinį popierių ir išmesti. Tai yra nerūšiuojama atlieka, kuri yra metama į bendrojo naudojimo konteinerį.
Plačiausias prezervatyvų ir lubrikantų pasirinkimas Lietuvoje ir Baltijos šalyse Prezervatyvai.net internetinėje parduotuvėje!