Mėnuo iki rugsėjo: kaip sugrįžti į realybę be piniginės krizės?

www.minipaskola.ltVasara praskrido kaip reaktyvinis lėktuvas, nė nepajutome, o jau plėšiame kalendoriaus lapelius su užrašu „rugpjūtis“. Įpusėjus vasaros atostogoms prekybos centrai primena apie artėjančius mokslo metus ir skaičiuoja kiek daug priemonių reikės šeimoms kuriose auga mokyklinio amžiaus vaikai. Tai visuomet sunkus metas, tačiau kaip elgtis, jog jis neverstų stresuoti ir nesukeltų piniginės krizės?

Pirmiausia, planuokite gyvenimą, išlaidas ir pajamas kelis mėnesius į priekį. Visą žiemą svajojote apie vasaros atostogas ir joms taupėte? Šaunu, tačiau nepamirškite ateinančio rudens.  Tad eidami atostogų, įvertinkite kiek galite skirti pinigų atostogoms ir kiek turite pasilikti vaiko išleidimui į mokyklą(drabužiai, uniforma, sąsiuviniai, rašymo priemonės, pratybos ir pan. paprastai susideda į gana apvalią sumelę). Taip pat atminkite, jog sugrįžus iš atostogų ir pradėjus dirbti, sekančiame algalapyje nematysite įprastos atlyginimo sumos – jūsų pirmasis atlyginimas bus mažesnis, nes būsite dirbę ne visą mėnesį, tad įprastų įplaukų kurį laiką neturėsite. Šį mažą niuansą žmonės dažniausiai pamiršta ir po atostogų neretai tenka susiveržti diržus.

Visgi, supratus, jog išlaidos po atostogų nusimato didesnės nei planuota, nusiminti neverta, ne jūs vieni susiduriate su tokia problema, tačiau visada yra išeitis.  www.minipaskola.lt portalo duomenimis, prieš rugsėjo mėnesį padidėja paskolą imančiųjų skaičius. Dažnai tai nedidelės sumos, tačiau itin reikalingos norint išleisti vaikus į mokyklą. Juk be vadovėlių, pratybų sąsiuvinių, rašymo bei piešimo vaikas negalės efektyviai mokytis, o priemonių trūkumas pykdys ne tik patį vaką ir jus, bet ir neramins mokytojus dėl šeimos nesirūpinimo vaiku.

Keli šimtai litų paimti reikiamoms išlaidoms leidžia išvengti streso, o po pirmojo pilno  atlyginimo po atostogų, žmonės paprastai atiduoda paskolą be didelių sunkumų. Svarbiausia neuždelsti su paskolos gražinimu iki šildymo sezono pradžios, kuri vėl priverčia kratyti tuščią piniginę. Imant paskolą reikia mastyti strategiškai ir gražinti laiku bei nesigundyti paskola jei neturite reguliarių pajamų ir gali iškilti sunkumų ją gražinant. Tačiau kaip teigia minipaskola.lt atstovai, į finansinius sprendimus žvelgiant atsakingai, paskola yra puikus įrankis subalansuoti šeimai tenkančias išlaidas.

Post Author: straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.