Lūpų putlinimo mada

lūpos

Lūpų tobulinimas – bene sparčiausiai populiarėjanti veido srities tobulinimo procedūra visame pasaulyje. Galima sakyti, kad tai tampa absoliučia mada ir net labai jaunos merginos pasiduoda šiai epopėjai. Ir lūpų tobulinimo technikų yra pačių įvairiausių, belieka išsirinkti, kokią procedūrą ryšis atlikti – tai lūpų didinimas chirurginiu būdu ar įvairiomis injekcijomis.

Iš tiesų atliekamos ne tik lūpų didinimo procedūros, tačiau populiarios yra ir lūpų korekcijos. Jas renkasi skirtingo amžiaus pacientai, žinoma, dažniausiai – tai moterys. Kai kurios lūpų korekcijas ryžtasi atlikti dėl amžiaus atsiradusios lūpų deformacijos ar nusvirusių lūpų kampučių. Taip pat dėl to, kad viena iš lūpų yra neproporcingai maža arba didelė arba fiziologiškai turi labai plonas lūpas.

Taigi, šiandien tokią procedūrą galima rinktis iš daugybės lūpų putlinimo ir korekcijos būdų: chirurginis lūpų putlinimas implantais arba lūpos trumpinimas, audinių užpildų injekcijomis, įleidžiant paimtų nuosavų riebalų. Visais atvejais galima koreguoti po vieną lūpą arba abi iškart, priklausomai nuo situacijos, procedūrų metu dažniausiai taikoma vietinė nejautra.

Pats populiariausias lūpų putlinimo būdas šiandien yra audinių užpildų injekcijos, tačiau šiuo būdu putlinimo procedūras reikia atlikti pakartotinai. Be to, tokiu būdu atliekant procedūrą, labai svarbu nepadauginti medžiagos, kadangi ji sutraukia vandens molekules. Tuomet, jeigu yra perdozuojama medžiagos, galimas šalutinis poveikis – „ančiuko lūpos“.

Kitas būdas – lūpų putlinimas nuosavais riebalais, paimtais iš tam tikros kūno vietos, kurie yra specialiai apdorojami ir suleidžiami į lūpas. Tai putlinimas natūraliu produktu, kuris yra taip pat labai populiarus, tačiau sudėtingesnis, nei injekcijos audinių užpildais.

Lūpų putlinimas implantais yra ilgiausiai išliekanti procedūra, kurios metu galima pasirinkti norimo dydžio implantus. Tačiau jie gali sukelti pašalines atmetimo ar uždegimo reakcijas, taip pat implantai turi savybę pasislinkti.

 

 

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.