Laidojimo paslaugos Vilniuje: savo laiką skirkite ramiam gedėjimui

Laidojant artimą žmogų ne tik sunku skirti savo laiką ir energiją įvairiausiems laidojimo darbų organizavimo niuansams, bet ir norisi ramiai ir be skubėjimo atsisveikinti su velioniu. Be įmonių, teikiančių laidojimo paslaugas išsiversti išties sudėtinga. Visas atsisveikinimo procesas gali virsti chaosu ir daug streso keliančia nemalonia prievole. Kad taip nenutiktų, patikėkite laidojimo rūpesčius šį darbą išmanantiems laidojimo paslaugų specialistams. Taigi, ką mums gali pasiūlyti laidojimo paslaugos Vilniuje?

Pradėkime nuo to, jog pasirinkti laidojimo namai turėtų suteikti visas įmanomas su laidojimu susijusias paslaugas. Jeigu jums prireiks kažko išskirtinio, vargu ar norėsite bėgioti iš vienos įmonės į kitą. Paprastai užsakomos tokios laidojimo paslaugos:

  • Velionio laidojimo dokumentų tvarkymas;
  • Velionio kūno paruošimą ir aprengimas;
  • Paruošimą kremavimui ir nugabenimą į krematoriumą;
  • Šarvojimo salės nuoma;
  • Laidojimo reikmenų pardavimas ar nuoma. Nei gėlėmis, nei žvakėmis ar kryžiais artimiesiems rūpintis nereikia.
  • Katafalko nuoma;
  • Balzamavimas;
  • Neretai suteikiamos fotografo, floristo, giesmininkų, duobkasių paslaugos.
  • Velionis į kapines palydimas pagal artimųjų pageidavimą: tradiciškai lydint pėsčiųjų procesija paskui karstą arba gabenant tinkamu transportu  velionio palaikus ir parenkant patogų važiavimą jį lydintiems.

Mūsų šalyje galioja savos laidojimo tradicijos. Paprastai po laidotuvių ceremonijos gana svarbia atsisveikinimo su mirusiu proceso dalimi tampa gedulingi pietūs, po mėnesio – ketvirtinės, o po metų – metinės. Todėl išties būtų puiku, jeigu surastumėte tokią laidojimo įmonę, kuri suteikia minėtas paslaugas. Jau pačių laidotuvių metu įgytas pasitikėjimas darbuotojų nepriekaištingu darbu leis jaustis ramiems ir užtikrintiems tolimesnių velionio paminėjimo apeigų metu. Kaip minėjome, artimojo laidojimas ir paminėjimas yra ta gyvenimo dalis, kurioje dideliu prioritetu tampa ramybė bei tylus susikaupimas.

Kad ir kokia skaudžia moraline patirtimi taps laidotuvių organizavimas, reikia nepamiršti ir finansinės pusės. Todėl labai svarbu, kad suvokdami kliento subtilią padėtį, laidojimo įmonės darbuotojai  imtųsi absoliutaus organizavimo darbų ir klientui pasiūlytų tiek kokybišką, tiek finansiškai ne pernelyg nuostolingą paslaugų paketą. Atminkite, jog nemažai išlaidų, susijusių su velioniu, laukia ateityje: minėti metinių, ketvirtinių paminėjimai, paminklas, kapavietės priežiūra ir kt.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.