Kvepalų skirtumai ir kaip jais kvepintis

Kvepalai yra daugelio žmonių palydovai. Juk visi nori džiaugtis maloniu aromatu, todėl nieko keisto, kad dabar jų yra tiek daug. Kiekvieno skoniui galima rasti nuostabių kvapų, kurie gali būti patys mėgstamiausi net ir visą gyvenimą. Vieni mėgsta aromatą keisti, kiti išlaiko visuomet tą patį. Daug kas sako, kad atradus savo kvapą, visiškai nesinori su juo skirtis. Kvepalai vyrams dažnai suteikia dar daugiau pasitikėjimo savimi, žavesio ir charizmos, o tuo tarpu kvepalai moterims dvelkia moteriškumu ir švelnumu. Visi kvapai turi daug įtakos, tai gali pagerinti nuotaiką, priminti nuostabų įvykį ar akimirką. Visgi kvepalai gali būti labai skirtingi, ir ne tik kvapais, bet ir tuo kiek laiko išlaiko kvapą, kokia jų koncentracija, kvapo stiprumas. Tik puikiai suprantant šiuos žymėjimus galima džiaugtis puikiu pasirinkimu.  

Odekolonas – tai labiau kvepalai vyrams, apie kuriuos daugelis tikrai žino. Dažnai šis žodis siejamas su seneliais, tėveliais, kurie savo aromatą išgauna būtent iš šio produkto. Jis žymimas Eau de Cologne, jų sudėtyje kvepalų gali būti nuo 3 iki 5 procentų. Tai reiškia, kad kvapas tikrai neišsilaikys ilgai ir bus labai švelnus, bet kai kuriems toks kvepalų tipas net labai patinka. Švelnūs aromatai irgi turi savo žavesio. Eau de Toilette tualetinis vanduo savo sudėtyje turi nuo 4 iki 8 procentų kvepalų koncentracijos, todėl taip pat pasižymi gana švelniu kvapu, tačiau kvapas gali išlikti iki 5 valandų. Tokie kvepalai moterims itin tinka vasaros metu, kai nesinori apkrauti savęs sunkesniais variantais. Eau de Parfum parfumuotame vandenyje kvepalų būna apie 8-16 procentų – tai bene populiariausias produktas, kurio aromatų yra tiek daug, jog atrasti sau tobulą variantą nėra taip sunku. Parfum kvepalai, kuriuose kvepalų koncentracija gali būti nuo 16 iki 30 procentų, gali išlikti iki 8 valandų, o kai kuriais atvejais ir daugiau, jei odos tipas nėra sausas ir žinoma kokias vietas verta kvepinti.  

Labiausiai kvapai atsiskleidžia tokiose vietose, kur jaučiamas pulsas. Jos būna šiltos, kiek drėgnesnės ir tai yra puiki terpė aromatui skleistis. Riebi oda visuomet kvepės ilgiau, nes tai malonesnė aplinka bet kokiems kvepalams. Rekomenduojama kvepinti kaklą, riešus, alkūnės linkius iš vidaus, krūtine ir panašias vietas. Labai rekomenduojama kvepalų netrinti jais pasikvepinus, nes tai sutrumpina kvapo užsibuvimo laiką. Taip pat nereikėtų kvepalais kvepinti drabužių. 

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.