Kokius baldus svetainės kambariui pasirinkti?

Svetainės baldų paiešką reikėtų pradėti nuo apsisprendimo, kiek naujieji baldai gali užimti vietos, ar jie neapkraus kambario per daug ir bent preliminariai  apsispręsti, kokio dydžio baldų jums reikės, o jau tada  baldų salone galėsite įvertinti ne  tik patinkančių baldų stilių, dizainą, bet ir dydį. Šiandien vėl grįžtama prie sekcijų, tačiau jas dažniausiai sudaro komoda, prie jos derantis televizoriaus staliukas, ir kelios pakabinamos spintelės arba  indaujos. Sekcijos- tai grėmėzdiškas baldas, tačiau tai nereiškia, jog jums reiktų atsisakyti erdvės, kurioje galėtumėte susidėti visus savo daiktus. Galite lengvai susiprojektuoti tokią lentyną,  kuri atitiktų visas sekcijos  funkcijas: tarnautų kaip lentynos, spintelės, vieta televizoriui ar audio sistemai.

Mažos svetainės įrengimas

Maži baldai- puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems mažas svetaines. Įkurdami mažus kambarius, visada prisiminkite apie proporcijas. Masyvūs baldai mažoje erdvėje atrodys didesni nei yra iš tiesų, todėl jų derėtų vengti. Vietoje didelio stalo rinkites mažą žurnalinį staliuką. Dažniausiai, sofa- tai pats didžiausias svetainės baldas. Tam, kad sumažinti sofos užimamą plotą, rinkites sofą su plonais atlošais. Jeigu jūsų svetainė itin  maža, rinkites sofą be atramos nugarai ir ją pastatykite prie sienos. Tam, kad sėdėti būtu jaukiau, dekoruokite ją pagalvėlėmis. Kambarys atrodys erdviau, jeigu išlaikysite simetrijos ir lygiškumo pojūtį. Stenkites, jog visos interjero detalės būtų simetriškos, panašių spalvų bei dydžių. Skirkite ypatingą dėmesį aksesuarams- stenkitės, jog jie eitų poromis.

Baldų parduotuvė

Baldų parduotuvė – tai baldai Jūsų namams. Čia didžausias pasirinkimas: sofų lovų, fotelių, pufų, sofų, korpusinių baldų, minkštasuolių, kampinių sofų ir kt.

Praktiškų baldų tipai:

  • Sofa-lova. Ant tokio baldo galėsite patogiai ilsėtis. Šie baldai gali būti vienguliai arba dviguliai, taip pat turėti patalynės dėžes.
  • Sėdimoji sofa. Šių baldų konstrukcija sukurta taip, kad sėdėjimas būtų maksimaliai patogus. Ant šio sėdėjimo baldo įprastai gali ilsėtis 2-7 žmonės.
  • Modulinė sofa. Šie baldai gali būti sudaryti iš 2 ar daugiu skirtingų dalių. Jų poziciją galima lengvai  ir greitai keisti pagal poreikius.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.