Kokios priežastys skatina moterį pasididinti krūtis?

Kiekviena moteris svajoja apie dailę, krutinę, tačiau ne kiekviena ją tokią turi. Norint pasikoreguoti savo krutinę, mes turime kreiptis pas plastikos chirurgus, kurie gali pakoreguoti mūsų formos. Tačiau kokios priežastys skatina tai daryti?

Dažniausiai moterys po nėštumo ar per didelio priaugto ir greitai numesto svorio praranda savo krūtinės formą, ko pasekoje jaučiasi morališkai nepilnavertiškos ir gėdijasi savo krūtinės. Tai ko gero pagrindinė priežastis, kuri paskatina moterį padailinti savo krūtinę. Po tokių gyvenimo atvejų, dažniausiai krūtys atrodo be formos, suglebusios, ne patrauklios. Po pasekoje, tokias krūtines jos slepia ir jų gėdijasi.

Netolygios krutinės formos ir noras patikti sau. Tai irgi viena iš priežaščių, kada moteris pasiryžta koreguoti krūtine, kada nori susitvarkyti savo formas dėl savęs. Kitoms maža krutinė kelia labai didelį nepasitikėjimą ar diskomfortą. Kitos dėl mažos krutinės nenori nešioti atviresnių palaidinių ar kitų drabužėlių.

Bet kokiu atveju krūtų didinimas tai rimtas žingsnis ir  jeigu moteris pasiryžta tokiam gyvenimo pasikeitimui, tai turi būti labai apgalvota. Iš vienos pusės galime teigti, kad moteris gali būti laiminga savo kūne tokiam, kokiam ji nori būti. Tad jei tai teiks jums daugiau džiaugsmo nei yra, verta ryžtis žengti tokį žingsnį. Kadangi pagrindinė priežastis, tai moralinis savęs vertinimas. Jeigu moteris nėra patenkinta savo išvaizda, jos akyse tai matysis ir ji nebus pilnavertiškai laiminga. Ji kompleksuos dėl savo krūtų formos, jas slėps. Kita vertus yra ir tokių, kurios tiesiog nori didesnio dydžio, nes joms taip atrodo seksualiau ar patraukliau. Manau kiekviena moteris, turi investuoti į savo išvaizdą, jeigu tik ji nuo to bus laimingesne ir pakels savo savivertę.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.