Kodėl menstruacinės taurelės pasirinkimas yra toks naudingas?

moteris

Dauguma moterų į menstruacinį periodą žvelgia įprastai, tačiau gydytojai pabrėžia, kad vis dėlto pasitaiko atvejų, kuomet šios „ligos“ metu atsiranda įvairių komplikacijų. Dėl šios priežasties kiekviena dailiosios lyties atstovė turėtų pasidomėti kas yra menstruacinė taurelė. Lietuvoje galbūt ji dar nėra tokia populiari kaip kitose šalyse, tačiau tas populiarumas tikrai auga ne be reikalo. Priežastis, kodėl siūloma pasidomėti šia priemone – nemažai privalumų. Vienu svarbiausiu laikomas saugumas ir sveikata. Paprastai kalbant, menstruacinė taurelė yra geriau nei tamponai ar higieniniai įklotai. Kodėl? – apie tai kalbame žemiau.

Kalbant apie saugumo sumetimus, įprasta, kad tamponai ir įklotai sugeria viską, o ne tik kraują. Tai reiškia, kad naudojant juos, atsiranda nemaža uždegimų bei dirginimų tikimybė. Bet, menstruacinė taurelė naudinga tuo, kad jis sugeria dar daugiau kraujo ir neleidžia patekti įvairiems mikrobams bei bakterijoms, o tokiu būdu išvengiama galimų nesklandumų ar laikinų sveikatos sutrikimų. Taip pat svarbu akcentuoti, kad ši priemonė yra efektyvesnė nei prieš tai minėtos.

Ne ką mažiau svarbu tai, kad menstruacinė taurelė neriboja judesio laisvės. Paprastai kalbant, ši priemonė leidžia užsiimti aktyviu sportu ar net vandens pramogomis. Ar tai galėtumėte daryti naudojant įprastas priemones? – vargu. Tai būtų dar vienas privalumas, kurį turi menstruacinė taurelė.

Žinoma, dažnai ši priemonė pasirenkama ir dėl ekonomiškumo. Naudoti ją yra pigiau nei įprastas priemones. Yra atlikti skaičiavimai, kurie tik ir patvirtina, kad daugiau sutaupoma naudojant būtent menstruacinę taurelę. Juk ją naudoti galėsite ne vienerius metus. Žinoma, nereikia pamiršti, jog naudojimas turi būti laikantis visų reikalavimų.

Kaip bebūtų, verta atminti, kad ši priemonė turėtų būti perkama tik iš specializuotų parduotuvių, o ne neaiškių vietų. Menstruacinė taurelė gali būti įsigyjama internetu bei kitose vietose. Bet, jokiu būtu jos nepirkite ten, kur neaišku ką jums bandoma įsiūlyti. Tokia priemonė turi būti sertifikuota ir pirkėjos turi gauti visą reikalingą informaciją apie gaminį ir ne tik. Jeigu jokios informacijos negaunate – venkite tokio pardavėjo, nes gali patirti nemalonumų.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.