Kada reikia gydomojo masažo?

Labai dažnai žmonės kenčia vienus ar kitus fizinius kūno skausmus, tačiau kai kuriais atvejais tam skiria ne pakankamai daug dėmesio. Vos keletą kartų per metus skiria sau laiko, apsilankydami vienoje ar kito SPA procedūroje. Mieliau renkasi atpalaiduojančius ir panašius masažus, nes mano, kad gydomieji masažai skirti išskirtinai gydymui. Tuo tarpu rekomenduojama bent 1 masažas per mėnesį.

Deja, taip galvoja daugelis ir net nesusimąsto, kad gydomasis masažas nebūtinai skiriamas tik gydytojų ar reabilitologų. Tai taip pat nėra susiję ir su sportu, nes ši procedūra gali kiekvienam tapti tikru išsigelbėjimu nuo daugelio nemalonių pojūčių. Gydomieji masažai gali būti atliekami nugarai, pečių juostai, apatinėms bei viršutinėms galūnėms arba visam kūnui pagal poreikį.

Tai nebūtinai turi būti stuburo ar sąnarių ligos, gali būti jaučiama tiesiog raumenų bei sąnarių įtampa ar sąstingis. Ypatingai tiems, kurie dirba nuolatinį sėdimą ar stovimą darbą ilgą laiką, šie masažai – puiki profilaktinė priemonė siekiant išvengti rimtesnių sveikatos problemų ateityje.

Gydomieji masažai puikiai gelbėja tiems, kurie turi širdies, kraujagyslių bei kvėpavimo takų sutrikimų, virškinimo organų ligų. Net ir tada, kai kamuoja nervinės sistemos sutrikimai ar iš pirmo žvilgsnio niekaip nesusijusios urologinės bei ginekologinės ligos. Žinoma, gydomieji masažai kaip reabilitacinė priemonė po patirtų sunkių traumų ar tam tikrų operacijų yra vieni svarbiausių sveikatinimo būdų. 

Reguliariai atliekami masažai gali visiškai arba maksimaliai sumažinti raumenų, sąnarių skausmus, pašalinti jų nuovargį ir sąstingį. Gydomieji masažai puiki prevencinė priemonė nerviniams susirgimams, o reguliariai turintys šias procedūras jaučia pagerėjusią nuotaiką ir sumažėjusį nervingumą. Be to, kad šios procedūros padidina sąnarių judrumą, taip pat pagerina kraujotaką, medžiagų apykaitą, padeda kovoti su celiulitu ir suteikia energijos.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.