Ką lietuvės dažniausiai skaito vakarais?

knygos

 

Knygos kai kurioms moterims vis dar yra didelis malonumas, kuris padeda pasislėpti nuo kasdienybės. Iki šiol gana dažnai teigiamas faktas, kad lietuvės skaito tik meilės romanus arba tik psichologines knygas gali būti visiškai paneigiamas detaliau išanalizavus statistiką, kurioje matyti pirkimo tendencijos.

Nors jos nėra klasifikuojamos pagal lytį, tačiau kadangi apskritai Lietuvoje moterys yra kur kas dažnesnės knygynų lankytojos ir tuo pačiu pirkėjos – būtent jų įpročių aptarimas atrodo logiškiausias.

Kas yra moteriškos knygos?

Neįmanoma atsakyti – kokios knygos yra moteriškos, juolab, tai atrodo labai neskoninga, kadangi kiekvienas asmuo yra individualus ir skirtingas nepriklausomai nuo to, kokia yra jo lytis. Štai todėl klasifikuoti literatūra pagal lytį atrodo labai prastas pasirinkimas. Visgi, pardavėjai vis dar tikina, kad moterims dažniausiai pasirinkta lengvesnio turinio literatūra, dažniausiai perkamos grožinės knygos. Tuo tarpu vyrai dažniausiai nusprendžia pirkti knygas tada, kai jiems reikalinga literatūra yra susijusi su darbais arba mokslu.

Lengva literatūra – pati populiariausia?

Taip pat siūlome suprasti, kad tikrai ne visada pasirenkama labai lengva literatūra, kuri net gali pasirodyti paviršutiniška. Kiekviena moteris renkasi tai, kas jai labiausiai tinka. Tačiau dažniausiai po dienos darbų ieškoma tokių knygų, kurios suteikia atsipalaidavimo galimybę ir tuo pačiu šansus jaustis gerai nepriklausomai nuo nuotaikos.

Taigi, sakyti, kad lengvo turinio literatūra yra dažniausiai perkama – netikslu, tačiau tai tikrai nereiškia, kad tik tokio tipo knygas moterys skaito.

Kur pirkti knygas?

Geriausias būdas rasti Jums labiausiai tinkamą literatūrą – ieškoti jos internete, kadangi tokiu atveju palyginus kuo daugiau skirtingų variantų pavyks rasti tai, kas Jums atrodo įdomiausia. Taip pat galima skaityti kitų žmonių paliktus komentarus, kurie padės suprasti, ar konkreti knyga Jums tinka. Tik siūlome jas pirkti, kadangi atsisiųsdami nelegaliai – vagiate.

Kokie yra Jūsų poreikiai?

Kiekviena gali rasti tokias knygas, kurios labiausiai ją domina, tik reikia skirti laiko paieškoms. Ir tuo pačiu atrasti malonumą skaitant ne tik lengvojo turinio knygas, tačiau ir tokias, kurios padeda išmokti naujų dalykų ir tuo pačiu pažinti naujas galimybes.

Daugiau informacijos: Lobių knygos

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.