Juoda spalva – klasika. Tačiau ar ji tinkama visada?

Tinkamas drabužių derinimas gali atrodyti labai rimtas darbas. Ypač tiems, kurie labai neseka madų. Žinoma, galima pasidžiaugti, kad šiais laikais ypač daug info pateikiama internete, tad kuo daugiau domėsite, kuo daugiau skaitykite ir imsite pavyzdžių – tuo skoningiau kiekvieną dieną pavyks atrodyti.

Žinokite, kas Jums tinka ir patinka

Juodi drabužiai labai dažnai vadinami klasika, tačiau kol vieni teigia, kad turint spintoje juodų drabužių taip pat visada turėsite ką apsirengti, tuo tarpu kiti abejoja, ar vien tik tokios spalvos apranga nebus per daug nuobodi ir netrukdys parodyti tikrosios savo asmenybės.

Juoda spalva – lieknina

Visos puikiai žino, kad juoda spalva gali padėti kur kas liekniau atrodyti ir tai dažniausiai vienas svarbiausių privalumų, kuris ir paskatina džiaugtis šios spalvos drabužiais. Visgi, lygiai taip pat siūlome nepamiršti, kad juoda spalva tinka ne visoms ir tam tikromis dienomis ir tam tikromis progomis tai gali būti netinkamas pasirinkimas. Juk reikia vertinti ne tik savo poreikius, tačiau ir konkrečios vietos etiketo taisykles.

Juodos atspalvių – šimtai

Žinoma, taip pat reikia nepamiršti, kad ta pati juoda spalva gali būti labai įvairi. Ji gali būti labai sodri ir dažniausiai toks variantas tinkamiausias tokiu atveju, kai einate į tam tikras susibūrimo vietas. Ji gali būti kur kas šviesesnė, atrodyti pilka arba mėlyna ir tokie variantai dažniausiai puikiai tinka kiekvienai dienai.

Nuo suknelių iki džinsų

Juodos spalvos drabužiai yra labai įvairūs ir bene tai vienas svarbiausių privalumų, kuris ir paskatina savo spintą papildyti juodais drabužiais. Nuostabiai atrodo džinsai, kurie kojas padaro lieknesnes, žinoma, taip pat ir juoda suknelė, kuri visada turi būti spintoje, kadangi tik tokiu atveju visada turėsite ką apsirengti. Juodi drabužiai yra mėgstami, tad nieko keisto, kad ir plačiai gaminami.

Derinkite su ryškiais drabužiais

Juodos spalvos drabužiai suteikia aprangai neutralumo, tad ypač skoningai atrodo derinami su kitais drabužiais, kurie yra ryškūs. Tokiu atveju visuma bus skoninga, rezultatas tikrai patenkins Jūsų poreikius.

Skaitykite daugiau http://www.ltgaming.lt/

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.