Į ką atkreipti dėmesį renkantis balansinį dviratuką?

Parduotuvėse gausu įvairiausių dydžių, spalvų ir modelių balansinių dviratukų. Tad tėvams kyla natūralus klausimas,  į ką iš tiesų svarbu atkreipti dėmesį ir kaip išrinkti patį geriausią dviratuką vaikui? Mes jums padėsime!  Skaitykite toliau ir balansinį dviratuką išsirinkti bus tikrai daug lengviau!

  • Dviratuko svoris

Rekomenuojama rinktis kuo lengvesnį dviratuką. Taip vaikui bus patogu važiuoti ir manevruoti dviratuku. Anksčiau geriausiai vertinami dėl savo lengvumo  balansiniai dviratukai su mediniu rėmu pastaruoju metu užleidžia vietą ne tik nedidelio svorio, bet ir patvariems balansiniams dviratukams iš  kompozito pluošto.   Jie ne tik lengvi, ilgaamžiai ir patogūs, bet ir ekologiški, kas tampa vis aktualiau šiandieniniame gyvenime.

  • Reguliuojamo aukščio sėdynė ir vairas

Vaikai labai greitai auga, todėl jei norit, kad dviratukas būtų naudojamas du, tris ar net keturis metus, jo sėdynės ir vairo aukštis turi būti reguliuojamas. Taip augant vaikui, jūs lengvai galėsit dviratuką pritaikyti prie besikeičiančio vaikučio ūgio, o vaikas saugiai ir patogiai dviratuku  važiuos net kelerius metus.

  • Saugumas

Balansinis dviratukas turi būti tvirtas, be jokių aštrių detalių, pagamintas iš vaikui nekenksmingų medžiagų.

  • Dviratuko padangos

Balansiniai dviratukai būna su skirtingomis padangomis. Minkščiausiai važiuoja dviratukai su pripučiamomis padangomis, tačiau jos gali prakiurti. Nepripučiamos padangos kiek kietesnės, tačiau būsite ramūs, kad jos niekada neprakiurs. Sunku vienareikšmiškai pasakyti, kurios padangos geresnės, tai jau bus kiekvienos šeimos asmeninė patirtis.

Dažniausiai balansiniai dviratukai gaminami su minkštomis vairo rankenomis. Taip pat geras pasirinkimas yra dviratukas su papildomu stabdžiu bei su  atsikišusiais slenkstukais kojytėms.  Tačiau šiuo atveju reikėtų atkreipti dėmesį, kad jie būtų minimalūs ir netrukdytų vaikui važiuoti.

Dviratuką rinkitės tokį, koks patinka jums ir jūsų mažyliui. Balansiniai dviratukai  gali būti su krepšeliu prie vairo, prisegama rankena nešimui, skambučiu, švieselėmis, atšvaitais ir pan. Išsirinkite jums labiausiai patinkantį ir pradėkite nuostabias keliones su savo mažyliu lauke!

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.