Gėlių puokštės: netikėtos kombinacijos, kurios jus nustebins

Gėlių puokštės yra dažnai sutinkamos įvairių progų metu. Tačiau klasikinės kombinacijos iš rožių ir tulpių dažnai nebesukuria tokios nuostabos ir pasigrožėjimo. Dėl to gėlių puokštės yra kasdien atnaujinamos, ieškoma naujų kombinacijų ar naujų žiedų, kurie sukurtų ypatingas gėlių puokštes. Vienos iš tokių yra siūlomos Flowers and lovers gėlių studijoje.

Gėlių puokštės su Australijos poskoniu

Gėlių puokštės su egzotinėmis gėlėmis gali nustebinti visus. Vienas iš tokių žiedų yra banksija. Gėlių puokštės su banksija tikrai atkreips dėmesį ir taps šventės pažiba. Įdomus ir savaip unikalus banksijos žiedas gali tapti jūsų gėlių puokštės pagrindiniu ir išskirtiniu akcentu. Gėlių puokštės su šia gėle yra gana ištvermingos, atsparios klimato kaitoms, o net ir sudžiūvusios atrodo įspudingai. Todėl net ir po kelių savaičių vis dar galėsite mėgautis šia gėle, tik jau kitokia jos stadija. Gėlių puokštės su banksija puiki dovana įsimintoms progoms, norint nustebinti ar pabrėžti išskirtinį gaunančiojo žmogaus charakterį. 

Gėlių puokštės su Pietų Afrikos detalėmis

Gėlių puokštės, norintiems pompastikos ir ekstravagantiškumo, su gėle iš Pietų Afrikos puikiai tiks. Protėja yra dažnai naudojamo vestuvėse ar net nuotakų gėlių puokštėms. Ši gėlė primena lyg iš vandenyno platybių atplaukusius organizmus, dėl to gėlių puokštė su ja atrodys be galo įdomiai. Ši gėlė mėgsta drėgmę, tačiau po šventės gėlių puokštės su protėja gali būti sudžiovinamos ir paverčiamos kitokiu interjero akcentu. 

Papildomi elementai gėlių puokštėse

Gėlių puokštės susideda ir iš daugiau elementų. Užpildyti puokštėms yra naudojamos gubojos, eukalipto lapai, kitokie žalumos elementai. Tai padeda sukurti kontrastą puokštėje ir leidžia pagrindinėms gėlėms atsiskleisti joje. Taip pat tai išlaiko spalvų paletę ir padeda sukurti estetišką puokštės formą ir reikiamą dydį. Gėlių puokštės gali būti papildomos ir džiovintais augalais ar kitokiais elementais, kurie dar labiau pagyvina puokštę ir leidžia jai atsiskleisti.

Renkantis gėlių puokštės elementus svarbu nepersistengti. Nesinori, kad gėlių puokštė būtų perspausta ir pripildyta per daug skirtingų elementų. Kaip ir gyvenime, taip ir gėlių puokštėse reikia išlaikyti tinkamą balansą. 

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.