Emocijų Centras Vilniuje

Emocijų Centras – tai nauja psichologinės pagalbos vieta esanti Vilniuje. Čia konsultacijas teikia aukštų kvalifikacijų specialistai, kurie siekia padėti žmonėms pasijusti geriau emociškai. Emocijų Centre yra teikiamos paslaugos tiek individualiai, tiek poroms. Taip pat galima prašyti ir konsultacijos internetu, jei nėra galimybės atvykti į susitikimą gyvai. Emocijų Centras teikia pagalbą susidūrus su įvairaus tipo psichologinėmis problemomis, kurios kelia trukdžius asmeniniame ar profesiniame gyvenime. Psichologų poreikiui Lietuvoje augant, vis daugiau žmonių supranta, kad emocinis skausmas yra lygiai toks pats žalingas kaip ir fizinis. Todėl Emocijų Centras įsikūrė tam, kad padėtų palengvinti tą psichologinę naštą.

Teikiamos paslaugos Emocijų Centre

Emocijų Centro psichologai specializuojasi įvairiose srityse. Čia galite kreiptis dėl įvairių problemų: nemiga, panikos priepuoliai, baimės, nepasitikėjimas savimi, perdegimo sindromas, depresija, psichosomatiniai skausmai ir dar daugiau. Kartais gali būti net neaišku su kokiomis problemomis susiduriate, tačiau jei jaučiate, kad kažkas yra negerai su jūsų emocinę savijauta, Emocijų Centras gali būti vieta, kur reikėtų kreiptis. Kartais patyrę traumas ar sukrečiančius įvykius mes nežinome kaip tvarkytis su savo jausmais ir emocijomis. Psichologas gali padėti atrasti būdų kovoti su problemomis, išmokti atpažinti artėjančius jausmus ir suprasti save iš esmės. Emocijų Centras nesistengia duoti jums visų atsakymų – kartais jų gali net nebūti. Tačiau net vienas pokalbis gali padėti nusiimti didžiulę emocinę naštą nuo savo pečių. 

Emocijų Centras: ar psichologo konsultacija tikrai veiksminga?

Kiek kartų norėjote kažkam išsipasakoti savo mintis ir jausmus, tačiau neišdrįsote dėl galbūt gėdos jausmo? O gal tiesiog nenorite apkrauti savo artimųjų? O gal jūsų problemos jums atrodo menkos palyginus su kitų? Psichologo konsultacija Emocijų Centre gali padėti jums išmokti atsiverti, išmokti nenuvertinti savo jausmų ir psichologinės būsenos bei taip pat nepervertinti jus kamuojamų problemų. Kartais žmogui tereikia būti išklausytam ir suprastam. Dėl psichologo konsultacija yra be galo naudinga ir veiksminga. Emocijų Centras išklausys, kas jus kamuoja, padės atrasti kryptingą kelią link sprendimo, leis įsigilinti į save ir suprasti, kodėl jaučiamės taip, kaip jaučiamės.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.