Edelveiso ekstraktas – nuostabus pasirinkimas veido odos priežiūrai

Edelveiso ekstraktas (angl. Edelweiss extract) yra išgaunamas iš edelveiso gėlės žiedų. Nors pradžioje edelveiso ekstraktas daugiausiai buvo naudojamas medicinos srityje, gydant skrandžio skausmus, kosulį, reumatinius skausmus ir kitus sveikatos sutrikimus, šiomis dienomis jis imtas labai plačiai naudoti ir veido odos priežiūros priemonėse. Puikiu pavyzdžiu gali tapti Detox priemonės su edelveiso ekstraktu, kurios padeda nuraminti, sudrėkinti, detoksikuoti, suteikti odai daugiau stangrumo ir elastingumo, paskatinti ląstelių atsinaujinimą ir efektyviai kovoti su odos senėjimu.

Taip pat veido kosmetika su edelveisu pasižymi ir stipriomis antioksidacinėmis bei antimikrobinėmis savybėmis, apsauga nuo kenksmingų ultravioletinių saulės spindulių, kraujo cirkuliacijos gerinimu, odos drėkinimu ir kt. Todėl labai naudinga išsamiau susipažinti su edelveiso ekstrakto privalumais mūsų veido odai.

Drėkina odą ir stabdo kolageno irimą

Edelveiso ekstraktas gali padėti sudrėkinti išorinį ir giliuosius odos sluoksnius, mažina odos sausumą ir suglebimą. Jis padeda kovoti su riebalų pertekliaus problema ir suteikia odai jai būtinos drėgmės, todėl sumažinamos raukšlės, oda tampa lygesnė, minkštesnė ir labiau švytinti. Be to, edelveiso ekstraktas gali užkirsti kelią kolageno irimui, padedant išlaikyti odos stangrumą ir elastingumą.

Galingas antioksidantas

Antioksidantai atlieka labai svarbų vaidmenį gerinant odos būklę ir apsaugant odą nuo laisvųjų radikalų, sukeliančių ankstyvą odos senėjimą ir raukšles. Tuo tarpu edelveiso ekstraktas yra žinomas kaip labai galingas antioksidantas, kadangi jį sudaranti veiklioji medžiaga yra leontopodinė rūgštis. Atlikti tyrimai rodo, kad šis cheminis junginys turi netgi didesnį antioksidacinį poveikį nei alfa-tokoferolis (svarbi vitamino E forma). Todėl edelveiso ekstraktas gali tapti labai veiksminga antioksidacine priemone, kurią verta įtraukti į savo kasdienę veido odos priežiūrą.

Natūrali antibakterinė priemonė

Edelveiso ekstraktas pasižymi ne tik antioksidacinėmis, tačiau ir antibakterinėmis savybėmis, todėl jis gali apsaugoti odą nuo kenksmingų bakterijų, kurios sukelia odos infekcijas ar netgi rimtas odos ligas.

Apsaugo nuo UV spindulių

Edelveiso ekstraktas geba apsaugoti mūsų odą nuo kenksmingų UV spindulių. Kadangi edelveiso ekstrakte yra didelė flavonoidų ir fenolinių rūgščių koncentracija, šis ekstraktas tampa veiksminga priemone kovojant su UV spindulių sukeliama ląstelių žala. Todėl šiandien edelveiso ekstraktas yra labai populiaria apsaugos nuo saulės priemonių sudedamąja dalimi.

Stabdo odos senėjimą

Laisvieji radikalai pažeidžia mūsų organizmo funkcijoms svarbias ląsteles, sukelia įvairias sveikatos problemas ir įtakoja raukšlių, tamsių dėmių bei kitų odos senėjimo požymių atsiradimą. Tuo tarpu antioksidantai, kurių yra gausu edelveiso ekstrakte, padeda veiksmingai kovoti su laisvaisiais radikalais, tokiu būdu stabdant odos senėjimo požymius ir užtikrinant, kad būtų sumažintos odos raukšlės, ji taptų elastinga ir stangri.

Gerina kraujotaką

Kadangi kraujotakos pagalba mūsų oda yra aprūpinama jai būtinomis maistinėmis medžiagomis, suprastėjusi kraujotaka neigiamai veikia ir odos ląstelių atsinaujinimo procesus, todėl paspartėja odos senėjimas. Laimei, veido kosmetika su edelveisu padeda atkurti kraujotaką, tokiu būdu pagreitinant ir odos ląstelių gamybą.

Mažina odos sudirgimus

Edelveiso ekstraktas pasižymi raminančiomis ir priešuždegiminėmis savybėmis, todėl jis tampa labai veiksminga priemone kovoje su odos sudirgimais ir paraudimais. Taigi, susiduriant su tokio pobūdžio odos problemomis, į savo veido odos priežiūrą būdų naudinga įtraukti produktus, kurių sudėtyje būtų ir edelveiso ekstrakto.

Edelveiso ekstraktas kasdienėje veido odos priežiūroje

Edelveiso ekstraktas yra nuostabi šiuolaikinių veido odos priežiūros priemonių sudedamoji dalis, turinti daugybę privalumų mūsų odai. Jis mažina odos sudirgimus ir paraudimus, kovoja su odos sausumo ir odos senėjimo problemomis, saugo nuo UV spindulių, gerina kraujotaką, drėkina ir veikia kaip galingas antioksidantas. Visa tai edelveiso ekstraktą paverčia nepamainoma kasdienės veido odos priežiūros sudedamąja dalimi.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.