Buitinė chemija internetu – o kodėl gi ne?..

Įvairias valymo ir švarinimosi priemones dažniausiai perkame didžiuosiuose prekybos tinkluose. Bet kodėl gi nepabandžius įsigyti jų tiesiog internetu. Visai neseniai atidaryta el. parduotuvė Higeja.lt siūlo puikią galimybę įsigyti kokybišką buitinę chemiją neišeinant iš namų, o tuo labiau netampant maišų su keliais buteliais valiklių ir baliklių.

Kodėl lietuviška buitinė chemija?

Higėja gamina kokybišką buitinę chemiją. Štai ir pagrindinė priežastis, dėl kurios lietuviška buitinė chemija turėtų būti kiekvienuose namuose.

Pirkdami lietuviškas prekes remiate Lietuvos ekonomiką. Čia tokia patriotinė priežastis ;).

Lietuviška buitinė chemija yra gaminama laikantis visų ES aplinkosaugos normų ir reikalavimų. Aišku, ekologija čia nekvepia, tačiau ir gamtos Lietuvos gamintojai itin smarkiai neteršia. Juos nuolatos prižiūri atitinkamos institucijos, todėl galima sakyti, kad tai „švari“ buitinė chemija.

Reikalingiausia buitinė chemija jūsų namuose

Kaip turite vaistinėlę su tam tikrais vaistais, taip reiktų turėti ir buitinės chemijos „paketą“. Namuose reikalingiausi reikmenys yra keli. Tai indų ploviklis, šiukšlių maišai, tualeto valiklis, langų skystis, skystas muilas, virtuvės valiklis, skirtas kaitlentei ir orkaitei valyti.

Rekomenduojama turėti ir atskirą vonios valiklį. Oro gaiviklis tualete jau nebekelia abejonių – tai reikalingas daiktas kiekvienuose namuose. Dėmių šalinimo milteliai arba baliklis – reikalingas prieš skalbiant stipriai suteptus skalbinius. Tą žino kiekviena namų šeimininkė. Tualeto muilas – taip pat dažnas svečias kiekvienuose namuose.

Visa kita – papildomos priemonės. Tai ir parketų ploviklis, antibakterinis muilas, įvairūs kvapai, vandens minkštiklis, tulžis. Jei namuose yra indaplovė, tai reikia numatyti priemonių ir jai.

Svarbu, kad buitinė chemija būtų laikoma tinkamai, vaikams nepasiekiamose vietose. Prieš keletą metų įvyko tragedija kai mažas vaikas išgėrę kanalizacijos valiklio ir mirė. Buitinė chemija nėra žaislas, todėl su ja reikia elgtis itin atsargiai. Geriausia ją laikyti specialioje uždaromoje dėžėje arba aukštai, kur vaikai nepasiekia. Taip artimieji bus saugūs.

Kodėl verta pirkti internetu?

Pirmiausia, dėl geros kainos. Paprastai perkant internetu ji yra mažesnė, nei parduotuvėje.

Vienoje vietoje yra visas priemonių spektras, tad nesunkiai galima išsirinkti, kas reikalinga. Didžiuosiuose prekybos centruose buitinė chemija būna gana plačiai išdėliota, todėl norint susirinkti viską, ko reikia, teks pasivaikščioti nuo vienų lentynų prie kitų.

Internete nėra eilių. Tiesiog išsirenkate prekes, dedate į virtualų krepšelį ir atsiskaitote per el. bankininkystę arba pavedimu. Viskas – jokių eilių, ginčų su kitais pirkėjais ar pardavėjomis.

Apsilankykite Higeja.lt el. parduotuvėje ir ieškokite nuolaidų bei akcijų – taip įsigysite kai kurias prekes namams dar pigiau.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.