Antakių dažų naudojimas

Paprastai antakių spalva turi derėti prie jūsų plaukų spalvos. Pavyzdžiui, jei jūsų plaukai juodi, antakiai turėtų būti atspalviu šviesesni, geriausia tamsiai rudi. Kita vertus, jei jūsų plaukai raudoni arba rudi, antakiai turi būti tamsesnės spalvos. Nors kai kurių  plaukų ir antakių spalvos natūraliai papildo viena kitą, keičiant plaukų spalvą tenka keisti ir antakių spalvą. Taigi antakių dažų naudojimas tampa vis populiaresnis.

Dažyti antakius tikrai nėra sunku, tačiau reikia atsižvelgti į tam tikras atsargumo priemones.

Svarbiausia atsargumo priemonė, kurios turėtumėte imtis dažydami antakius, yra įsitikinti, kad naudojate saugius plaukų dažus – FDA patvirtintą produktą. Kadangi rinkoje dar nėra daug antakių dažų, dažyti antakius plaukų dažais tapo įprasta. Todėl privalote įsitikinti, kad jūsų naudojami plaukų dažai yra patvirtinti FDA.

Plaukų dažus daugelis vartotojų paprastai klaidingai supranta kaip blakstienų tušą, akių šešėlius, antakių pieštukus ar linijas, todėl jie linkę šias medžiagas antakiams dažyti taupiai. Niujorke buvo užregistruotas atvejis, kai asmuo susižalojo dėl antakių ir blakstienų dažymo. Vašingtone yra salonų, siūlančių ilgalaikį antakių ir blakstienų dažymą, tačiau neaišku, ar jie šiuos metodus taiko pagal FDA taisykles.

Tačiau dažymas gali būti puikus antakių patobulinimas, galintis sukurti visiškai kitokią žmogaus išvaizdą. Gera žinia ta, kad, nepaisant FDA įspėjimų dėl antakių dažų naudojimo, yra būdų, kaip laikinai nusidažyti antakius nenaudojant sintetinių antakių ar plaukų dažų:

  1. antakių spalvą pašviesinkite naudodami veido balinamąjį kremą. Užtepkite nedidelį kiekį šio kremo ant antakių ir palikite kelioms minutėms.
  2. Naudodami antakių šepetėlį, ant antakių tepkite tamsius arba šviesius akių šešėlius pagal natūralų antakių linijos kontūrą.
  3. Geras akių pieštukas gali laikinai pakeisti antakių spalvą.
  4. Jei neturite kito pasirinkimo, kaip tik griebtis antakių dažų, kreipkitės pagalbos į gerą vardą turintį grožio saloną ir leiskite jų grožio specialistams atlikti dažymą už jus. Tačiau įsitikinkite, kad tai darantis asmuo yra tinkamai apmokytas.

Antakių dažymas gali pagerinti jūsų bendrą išvaizdą, nes padeda pasiekti natūralią išvaizdą. Tačiau, kaip ir visais kitais grožio tobulinimo atvejais, svarbiausias rūpestis turi būti saugumas, mes rekomenduojame rinktis iš prekių pvz refectocil antakių dažai ar paprasti antakių dažai iš vitrinapro parduotuvės.

Šeši svarbūs faktai apie antakių dažus

Galbūt pakeitėte plaukų spalvą, nenorite nešioti daug makiažo arba jūsų antakiai yra vos pastebimi. Kad ir kokia būtų priežastis, štai 6 patarimai, kuriuos verta prisiminti apie antakių dažymą:

1. Sumaišykite

Labai svarbu pripažinti, kad antakiai paprastai nepastebimi, nebent jie dėl kokių nors priežasčių išsiskiria. Tai žinodami, rinkdamiesi antakių dažus, turėtumėte siekti naudoti spalvas, kurios iš tiesų tiktų ir prie jūsų plaukų spalvos, ir prie odos tono. Jums reikia, kad antakiai atrodytų natūraliai ir padėtų įrėminti veidą, o ne išsiskirtų kaip negražus orientyras.

2. Šviesių plaukų patarimai

Taigi, jei jūsų plaukai natūraliai šviesūs arba jei ką tik nusidažėte plaukus šviesia spalva, iš tikrųjų rekomenduojama antakių dažus naudoti šiek tiek tamsesnius nei jūsų plaukų spalva. Per daug priderintas prie plaukų gali atrodyti šiek tiek per daug vienspalvis. Rinkitės tamsiai šviesius antakių dažus, jei jūsų plaukų spalva labai šviesi, arba šviesiai rudą antakių atspalvį, jei jūsų plaukai šiek tiek tamsesni.

3. Tamsūs plaukai reikalauja

Priešingai, brunetėms ir tamsių plaukų moterims paprastai idealiau rinktis šviesesnę antakių spalvą. Vėlgi, siekite neviršyti poros savo plaukų atspalvių. Taip elgiantis jūsų antakiai neatrodys pernelyg sunkūs ar nenatūralūs.

Šia proga rinkitės tamsiai rudos kaštoninės spalvos dažus, jei jūsų plaukai rudi, arba švelniai juodus, jei jūsų plaukai juodi.

4. Jei abejojate, darykite tai

Visų pirma laikykitės šios taisyklės: jei abejojate, naudokite šviesesnės spalvos antakių dažus, nei manote, kad jums reikia. Ir iš pradžių tepkite jį taupiai. Jei reikia, visada galite pridėti papildomų sluoksnių, kad antakiai būtų tamsesni.

5. Nereikia kasdien dairytis į antakius.

Kolosalus privalumas, kurį reikia suvokti, yra tai, kad antakių dažymas tikriausiai sutaupys kalnus laiko. Iš tiesų, galite atrasti, kad jums nebereikia jokio antakių makiažo (išskyrus galbūt gelį, kad plaukeliai laikytųsi). Tik įsivaizduokite, ką galėsite nuveikti su kasdien sutaupytomis keliomis papildomomis minutėmis.

6. Laikas yra svarbiausia

Galiausiai nepamirškite, kad norint nustatyti tobulą antakių dažų spalvą gali prireikti šiek tiek eksperimentuoti. Arba gali tekti tą patį atspalvį tepti dar kelis kartus, kad pasiektumėte reikiamą sodrumo lygį. Taigi, jei kalendoriuje turite pažymėtą svarbią progą, verta skirti sau maždaug savaitę laiko iki jos, kad antakių spalva būtų tobula.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.