10 faktų apie maudymosi kostiumėlius, kurių nežinojote

maudymosi kostiumas

Maudymosi kostiumėlių mados keičiasi kiekvienais metais. Vieną sezoną būna madingi vientisi maudymukai, o kitą daugiausiai dėmesio yra skiriama bikini stiliaus maudymosi kostiumėliams. Vieną vasarą madinga dėvėti retro stiliaus maudymosi kostiumėlius, o kitąmet populiariau pasirinkti mažiau kūno dengiančius maudymukus. Ne išimtis yra ir šių metų maudymosi kostiumėlių mados – https://www.euro-maudymukai.lt/1592-maudymosi-kostiumeliai-2019-maudymukai-2019.

Todėl norint tinkamai pasiruošti naujam sezonui, svarbu pasidomėti šiuolaikinėmis mados tendencijomis ir kartu atsižvelgus į savo kūno linijas bei kūno formą, pasirinkti tinkamiausią maudymosi kostiumėlio modelį. O tam, kad maudymosi kostiumėlių pasirinkimas taptų dar smagesnis, galite susipažinti su keliais įdomiais faktais apie maudymosi kostiumėlius.

  • Nuo 2005 m. sausio stringų tipo maudymosi kelnaitės yra uždraustos Melburne, Floridoje. Bausmė – 500 USD arba 60 d. kalėjimo.
  • Tyra Banks buvo pirmoji afroamerikietė, pasirodžiusi ant „Sports Illustrated Swimsuit Edition“ viršelio 1997 m. Antroji – Beyoncé Knowles, 2007 m.
  • Nors brazilai išpopuliarino stringų tipo maudymosi kelnaites aštuntajame dešimtmetyje, tokio tipo kelnaičių atsiradimo istorija yra daugiau nei 75 000 metų senumo – prasidėjusi tuomet, kai tokiu primityviu drabužiu vyrai bandė pridengti savo genitalijas.
  • Sekso simbolis Diana Dors pasirodė 1955 m. Venecijos filmų festivalyje dėvėdama mink bikini.
  • 2000 m. pasirodžiusi Sisqó daina „Thong Song“, o konkrečiau viena dainos eilutė – „That thong thong thong thong thong“, gerokai padidino stringų tipo maudymosi kelnaičių pardavimus ir atgaivino tokio tipo maudymosi kostiumėlių rinką.
  • Angliško žodžio „thong“ pagrindinė reikšmė yra odinis diržas arba dirželis. Tuo tarpu Brazilijoje „thong“ atitikmuo yra „fio dental“ arba „dantų siūlas“.
  • Musulmonės moterys nuo 2007 m. gali rinktis burqini maudymosi kostiumėlio modelį. Tačiau Paryžiaus baseinuose yra uždrausta dėvėti burqini tipo maudymosi kostiumėlius, kadangi vyriausybės atstovai visą kūną dengiančius maudymosi kostiumėlius pripažino kaip nehigieniškus.
  • Išlikusiuose minojiečių piešiniuose (1600 m. pr. Kr.) matomos moterys, dėvinčios dviejų dalių kostiumėlius, panašius į 1960 m. populiariais buvusius bikini tipo maudymukus. Taip pat, Sicilijoje buvo rasta mozaika, menanti IV a. po Kr., kuri buvo pavadinta „Bikini merginos“ – joje matomos moterys, dėvinčios dviejų dalių kostiumėlius.
  • Pirmasis bikini tipo maudymosi kostiumėlis pasirodė 1946 m. Jis buvo pristatomas kaip dviejų dalių maudymosi kostiumėlis, kuris „apie moterį atskleidžia viską, išskyrus jos motinos mergautinę pavardę“.
  • Bikini maudymosi kostiumėlio pavadinimas kilo iš Bikini Atoll salos pavadinimo. Šioje saloje 1946 m. JAV išbandė atominę bombą. Tiek bikini maudymosi kostiumėlis, tiek ir saloje išbandyta bomba galingai sudrebino amerikietiškąją kultūrą.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.