Sumažėjęs kūno svorį leido pamiršti kankinančius kompleksus

Kilo kokteilisNegaliu sakyti, jog kada nors jaučiausi negraži, tačiau tie keli papildomi ir akivaizdžiai nereikalingi kilogramai man dažnai gadindavo nuotaiką. Gal ir kvailai skamba, tačiau būtent dėl savo netobulų kūno formų atsisakiau malonumo apsipirkinėti rūbų parduotuvėse su draugėmis. Nemalonu, kai tenka pripažinti, jog tiesiog netelpu į išsirinktą rūbą ar gėda pasirodyti su juo atrodant tarsi dešrelė…Svarstykles paslėpiau į tolimiausią kampą lyg tikėdamasi, jog tai pakeis realią situaciją. Na, o artėjančio šiltojo sezono laukiau ne su nekantrumu, tačiau nerimu, kur rasti maudymosi kostiumėlį, maksimaliai maskuojantį mano kompleksus bei baime, kaip apgailėtinai atrodysiu pajūryje, greta tų lieknų gazelių…

Supratau, jog tie kvaili kompleksai ir bandymas nuslėpti net nuo savęs tikrą padėtį, nieko gero neatneš. Giliai įkvėpiau, išsitraukiau svarstykles, užlipau ant jų ir…pakraupau. 64 kilogramai, man, nedidelio ūgio merginai, prilygo katastrofai. Iškart prisėdau prie kompiuterio, norėdama rasti efektyvių patarimų mitybos bei sporto klausimais. Skaitant vieną forumą, mano dėmesį patraukė atsiliepimas apie kažkokius kilo kokteilius. Prisipažinsiu, sureagavau skeptiškai, bet visgi nusprendžiau pasidomėti, kas gi yra tas maisto pakaitalas Kilo kokteilis.

Pradėjus skaityti apie šį produktą, supratau, jog būtent to man ir reikia! Rytais, skubėdama į darbą, galvotrūkčiais gurkštelėdavau kavos. Pietūs būdavo daugiau ar mažiau normalūs – kepsnys, salotos, retkarčiais ir sriubą suvalgyti suspėdavau. Didžiausios problemos prasidėdavo vakare, kai grįžusi iš po darbo, valgydavau viską, kas pakliūdavo po ranka. Maisto pakaitalas Kilo kokteilis tapo mano kasdieniu palydovu ryte ir vakare. Sotumas išlieka iki pat pietų meto, o vakare, išgėrusi jį apie 18-tą valandą, daugiau nebekyla noro papildomai užkandžiauti. Jam paruošti užtenka vos kelių minučių. Maloniai nustebino puikus produkto skonis. Išbandžiau visas kokteilio rūšis, tačiau mano favoritu tapo braškinis. Pastebėjau, jog šio kokteilio dėka mano organizmas vis rečiau reikalauja saldumynų.

Po pirmos savaitės Kilo kokteilio vartojimo, užlipau ant svarstyklių ir pamačiau maloniai nuteikusį skaičių – 63 kilogramai! Vadinasi – minus 1 kilogramas! Kokteilius reguliariai geriu jau 3 savaite, per tą laiką nukrito jau 3 kilogramai! Atnaujinau savo garderobą figūrą išryškinančiais drabužiais ir įsigijau maudymosi kostiumėlį, su kuriuo atrodau puikiai! Geriausia, jog nereikėjo laikytis jokių drastiškų dietų ir alinti savo organizmą, priešingai – kokteilyje gausu reikalingų vitaminų ir mineralų. Žadu vartoti šį produktą ir toliau – tai puikus maisto pakaitalas pusryčiams ir vakarienei.

Post Author: straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.