Renginiai Kaune: kad linksmybės naktiniame klube neapkarstų

renginiai KauneKauno, Vilniaus ar kitų miestų klubuose organizuojami renginiai itin populiarūs ir jaunimo, ir vyresnio amžiaus žmonių tarpe, kurie mėgsta padūkti šokių aikštelėje su smagia draugų kompanija. Visgi, toks siautulingas savaitgalis gali turėti liūdnas pasekmes, jei elgsitės neatsakingai. Štai keletas patarimų, ko nevertėtų daryti, vykstant į klubą.

Jokio „apsiforminimo“ iš anksto

Alkoholiniai gėrimai ir kokteiliai naktiniuose klubuose kainuoja išties brangiai. Kokteilio kaina gali svyruoti nuo 5 (geriausiu atveju) iki 15 eurų, todėl dalis klubinėtojų, norėdami sutaupyti ir į klubą atvykti jau geros nuotaikos, liaudiškai tariant, mėgsta „apsiforminti“ iš anksto, tačiau taip elgtis nėra labai protinga. Visų pirma, apsauga gali jūsų neįleisti, nes apsvaigę asmenys nėra prognozuojami. Be to, baras patiria nuostolius, kadangi išgersite mažiau, o tuo pačiu ir mažiau paliksite pinigų klube. Visų antra, jau būdami klube, galite įsivelti ar sukelti konfliktines situacijas. Atminkite, kad šiuo metu blaivūs renginiai Kaune ar kitame mieste sparčiai populiarėja. Visgi, jei esate įsitikinęs, kad vienas kitas kokteilis jokios žalos nepadarys, prisiminkite, kad savo gėrimo negalima palikti be priežiūros.

Aprangos niuansai

Renginiai naktiniuose klubuose tikrai nėra ta vieta, kurioje kuklumas yra vertybė. Čia užsukame, norėdami pažiūrėti į kitus ir parodyti save, todėl nutrinti džinsai ir nutįsęs megztinis nėra pats geriausias pasirinkimas. Planuojant keliauti į klubą, vertėtų atminti, kad apranga turėtų būti patogi, nevaržanti jūsų judesių, o tuo pačiu ir stilinga. Žinoma, stilių kiekvienas suvokiame skirtingai, tačiau tokio pobūdžio renginiai puiki proga pasipuošti ir išsiskirti iš minios. Tiesa, merginos turėtų atminti, kad labai svarbu atskirti, kas yra seksualu, o kas – vulgaru, kas kelia vaikinų susižavėjimą, o kas tik kutena aistras.

Neužkelkite lūkesčių kartelės labai aukštai

Klubiniai renginiai Kaune ar kitame mieste – puiki vieta smagiai praleisti laiką, susipažinti ir pabendrauti su įdomiais žmonėmis, tačiau, jei einate į tokį renginį, tikėdamiesi susirasti antrąją pusę ar naujų draugų, galite likti nusivylę. Tai išties nėra pati geriausia vieta megzti ilgalaikius santykius.

Grįžimas namo

Renginiai naktiniuose klubuose trunka iki 4-6 val. ryto, tokiu metu viešasis transportas dar nevažiuoja, todėl pagalvokite apie saugų grįžimą namo. Pats paprasčiausias, patogiausias ir saugiausias būdas pasiekti namus – taksi paslaugos. Visgi, jei nusprendėte iki namų eiti pėsčiomis, nedarykite to vieni. Eikite su draugais.

Post Author: straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.