Proginės šukuosenos: kaip atrodyti prabangiai, bet neiššaukiančiai?

šukuosenos

Kiekviena mergina ir moteris nepriekaištingai siekia atrodyti kasdien, o ypatingomis progomis dar didesnį dėmesį reikėtų skirti savo išvaizdai: drabužiams, makiažui ir, be abejo, proginei šukuosenai. Grožio salonai, kirpyklos Kaune, Vilniuje ir kituose didžiuosiuose moterims prieš didžiąsias jų gyvenimo šventes siūlosi padaryti gražiausias progines šukuosenas. Juk jos tampa vienu iš svarbiausių šventinės išvaizdos akcentų. Svarbu, kad šukuosena jums idealiai tiktų – ji turi ne tik išryškinti gražiausius bruožus ir tobulai derėti prie visos aprangos bei makiažo, bet ir atspindėti jūsų charakterį, asmenybę. Grožio salonai ir juose dirbantys profesionalūs kirpėjai padės sukurti, stilingą, derančią prie aprangos, išskirtinę šukuoseną, kad šventės metu spindėtumėte grožiu ir jaustumėtės patogiai. Dažnai kyla klausimas, kokią šukuoseną rinktis, kad atrodytumėte įspūdingai, nepamirštamai ir jaunatviškai svarbią dieną. Apie tai plačiau ir pakalbėkime.
Natūralumo bei subtilumo mada galioja ne tik aprangai ir makiažui, bet ir plaukų šukuosenoms. Žvelgiant į garsiausių pasaulio moterų plaukus galima pamatyti subtilias, elegantiškas, romantiškos ir tikrai natūraliai atrodančios bei detalėmis ar formavimo priemonėmis neapsunkintas šukuosenos. Dominuoja įvairios ilgų, elastingomis bangomis krentančių ar trumpų, į įvairius kuodus susegtų plaukų šukuosenos.

Viena maloniausių, bet tuo pačių ir sudėtingiausių užduočių būsimai nuotakai – išsirinkti ne tik vestuvinę suknelę, makiažą ir papuošalus, bet prie viso to priderinti ir šukuoseną. Juk tinkamai sušukuoti plaukai pabrėžia kiekvienos moters grožį ir švelnumą.

Pastaruoju metu labai išpopuliarėjo nuotakų šukuosenos, puoštos gyvomis gėlėmis. Jos tikrai atrodo įspūdingai. Be abejo, norint, kad gėlės plaukuose atrodytu iš tiesų stulbinančiai, grožio salonai ir juose dirbantys specialistai tam skiria daug ilgo ir kruopštaus darbo, bet rezultatas to tikrai vertas.

Jeigu pačios gražiausios savo gyvenimo šventės metu nusprendėte plaukus papuošti gyvomis gėlėmis, visų pirma nuspręskite, koks bus visos šukuosenos stilius, nes nuo jo priklausys, kokias gėles rinktis geriausia. Vienai šukuosenai puikiai tiks daug smulkių gėlyčių ar net puokštelių, o kitai – vienas stambus žiedas. Gėlės turi idealiai derėti su suknele bei nuotakos puokšte. Jei rinksitės stambius žiedus, jokiu būdu jų nepadauginkite, nes sugadinsite visą šukuoseną.

Daugybė nuotakų savo plaukus per vestuves nori papuošti rožėmis, juk šios gėlės simbolizuoja meilę, taigi, puikiai tinka ir vestuvėms. Rožes galima rinktis įvairių spalvų, jas labai nesunku derinti prie pačių įvairiausių plaukų atspalvių ar makiažo. Baltos rožės puikiai tinka visoms nuotakoms, vis dėlto kiek įdomiau būtų pasipuošti rausvomis, kurios idealiai tinka tamsiaplaukėms. Raudonos rožės papuoš ir šviesiaplaukes, ir tamsių plaukų savininkes. Tos, kurios turi tamsius ar vario spalvos plaukams drąsiai gali rinktis orchidėjas. Jei mėgstate lelijas, pagalvokite apie tai, kad jos dėl gana stipraus savo kvapo po kurio laiko gali sukelti galvos skausmą.

Be to nepamirškite, kad visos gėlės, kuriomis ruošiatės puošti plaukus svarbiausią savo gyvenimo dieną, turi būti skintos ne savam sode, o pirktos iš gėlių parduotuvių ir apdirbtos profesionaliomis priemonėmis. Priešingu atveju, gražia šukuosena džiaugsitės vos pora valandų. Vėliau gėlės nuvys ir jas teks išmesti.

Post Author: straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.