Plaunamo siurblio nuoma: namus tvarkykite pigiau

Norite nepriekaištingai kruopščiai išvalyti kilimą, sofą, lovą, čiužinį? Tuomet plaunamo siurblio nuoma yra aktuali paslauga. Šie įrenginiai pasižymi skirtingomis specifikacijomis, tačiau jų pajėgumai tinka tiek namų valymui, tiek kitiems, didesniems projektams.

Tiesa, prieš pirmą kartą užsakant šią paslaugą, gali kilti nemažai klausimų. Ką verta apie ją žinoti ir kaip išsinuomoti šią įrangą už pačią geriausią kainą?

1. Jei norite sutaupyti, numatykite, kiek laiko jums bus reikalinga plaunamo siurblio nuoma

Daugumą plovimo siurblių ir kitos įrangos galima nuomotis pageidaujamą laiką: pusdienį, dieną, kelias dienas ar dar ilgiau.

Norėdami sutaupyti, iš anksto suplanuokite, kokiam laikui jums iš tiesų reikės šios įrangos. Daugeliui namų savininkų viena diena yra užtektinai: per šį laiką pavyksta išplauti kilimus ir išvalyti kitus paviršius namuose, o po naudojimo plovimo siurblys atiduodamas nuomos paslaugas teikiančiai įmonei.

Bet jei žinote, kad darbų apimtys bus didesnės ir jums reikės daugiau laiko (arba tiesiog norite darbus atlikti savo tempu, per daug neskubant), pasitarkite su savo nuomos įmone: tikėtina, kad nuomojantis plovimo siurblį ilgesniam terminui, gali pasiūlyti nuolaidų.

2. Atsižvelkite į kainą

Daugelis žmonių iš pradžių svarsto pasikviesti profesionalą, bet vėliau nusprendžia išsinuomoti kilimų valymo mašiną, nes ji paprastai yra pigesnė. Profesionalios kilimų valymo paslaugos kainuoja vidutiniškai kelis šimtus ir daugiau eurų. Jei nuspręsite išsinuomoti kilimų valymo mašiną, tikrai pavyks sutaupyti: priklausomai nuo nuomos trukmės ir kitų detalių, plaunamo siurblio nuoma gali atsieiti keliasdešimt ar šimtą eurų.

3. Tiksliai žinokite, koks ploviklis reikalingas Jūsų siurbliui

Plaunamo siurblio nuoma reiškia, kad jūsų pinigai skiriami tik mašinos ir papildomos įrangos nuomai. Nors būna išimčių, dažniausiai tenka savarankiškai padengti plovimo išlaidas.

Įsitikinkite, kad kilimų valymo mašinoje naudojate tinkamos rūšies ploviklį. Naudodami netinkamą įrenginį galite sugadinti įrenginį. Jeigu gedimas įvyksta dėl Jūsų kaltės, tikėtina, kad taisymo darbus taip pat teks apmokėti.

Taigi, būkite atidūs, o jei nesate tikri, kokią valymo priemonę naudoti, šios informacijos teiraukitės nuomos punkte.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.