(Ne)natūralus moters kvapas

Gydytojų teigimų, net kas dešimta moteris kartą gyvenime, arba dažniau, susiduria su ypač nemaloniu kvapu iš makšties. Staiga atsiradęs bei net ir plaunant nedingstantis kvapas sukuria išties didelį diskomfortą, kuris verčia moteris kompleksuoti, užsisklęsti savyje, o kai kurias veda prie lytinių santykių stagnacijos. Ko imtis tokiose situacijose ir kaip vėl susigrąžinti natūralų moters kvapą?

Blogo kvapo priežastis – bakterinė  vaginozė

Kai į moters genitalijas patenka uždegimas, kuris yra sukeliamas Gardnella vaginalis infekcijos, kinta natūrali moters makšties mikroflora. Sutrikusi genitalijų būklė gali būti tiek pas lytiškai santykiaujančias, tiek seksu neužsiiminėjančias moteris. Kadangi infekcijos plinta ne tik lytiniu būdu, suklusti turėtų visos moterys, net ir paauglės merginos. Labai dažnai nekokiu kvapu skundžiasi besilaukiančios moterys. Pasikeitusi moters fizinė būklė atsispindi ir jos lytiniuose organuose.

Būtinas gydymas

Nemalonaus kvapo iš makšties gydymas nėra gėdingas, priešingai, – tai ypač svarbus aspektas, siekiant apsisaugoti nuo didėjančio kvapo bei visiško sveikatos sutrikimo ateityje. Specialistai dažniausiai moterims paskiria tam tikrus tepalus arba makšties žvakutes.

Nors dėl nedidelio, tik kartais pasirodančio kvapo ne viena moteris nesikreipia į medikus, tai tokios dailiosios lyties atstovės, kurioms toks blogas kvapas lytiniuose organuose niekaip nedingsta, turėtų pasikonsultuoti su medikais. Nemalonaus kvapo iš makšties gydymas paprastai yra grindžiamas įvairių, vietinio poveikio vaistų skyrimu.

Svarbu paminėti, kad net ir moterys, kurios laukiasi ar siekia pastoti, neturi jaudintis dėl šalutinio tokių tepalų ar žvakučių poveikio, kadangi, jų sudėtis yra visiškai natūrali ir nekenksminga.

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.