Kodėl taip skiriasi kainos čiužiniams?

kainos ciuziniamsKiek kainuoja čiužinys? Retas kuris gali tiksliai atsakyti, nes kainos ciuziniams sužinomos tik tada, kai planuojama čiužinį įsigyti. Tai nėra kasdienė prekė, tad natūralu, kad kainų neužfiksuojame net matydami reklamas ir girdėdami kitų žmonių pasakojimus. Kai nutariame įsigyti naują čiužinį – pirmiausia susiduriame su labai plačiu pasirinkimu.

Daug čiužinių – daug kainų

Didelis pasirinkimas yra labai gerai ne tik todėl, kad vartotojas gali surasti būtent jam asmeniškai tobulai tinkantį čiužinį. Čiužinių įvairovė nulemia ir kainų įvairumą. Taigi, vartotojas pasimeta, kaip gali tokio pat dydžio vienas čiužinys kainuoti 100 eurų, o kitas – 500 eurų. Vadinasi, visa kita, išskyrus dydį tuose čiužiniuose skiriasi. Taigi, kaina negali būti pagrindinis argumentas renkantis čiužinį. Nes pirmiausia yra skirtingų tipų čiužiniai: spyruokliniai, viskoelastiniai, lateksiniai, poroloniniai, ortopediniai ir pan. Taip pat skiriasi čiužinių storis, sluoksniai, kietumas – dėl šių aspektų irgi reikėtų apsispręsti dar nežiūrint į kainas. Nes kiekvieną naktį miegosite ne ant čekio už čiužinį, o tokioje įvairovėje kaina nieko nesako, kol neapsisprendžiate kokio čiužinio Jums tiksliai reikia.

Vienodi čiužiniai – kainos skirtingos

Apsisprendę, kokio tipo, kokio kietumo, iš kokių medžiagų ir kokiomis savybėmis pasižymintis čiužinys Jums reikalingas, rinkitės būtent tik iš tokių čiužinių. Tuomet jau galima įvertinti kainas. Specialistai sako, jog to paties tipo čiužinių kainos pirmiausia skiriasi dėl gamyboje naudojamų medžiagų kokybės. Pavyzdžiui, spyruoklių tipas, putų poliuretano tankis ir t.t. Taigi, skiriasi čiužinių savikaina, o tai atsispindi ir vartotojo mokamoje kainoje. Kainą taip pat įtakoja prekinis ženklas, pardavėjo kainodaros politika. Atkreipkite dėmesį, kad kaip ir kiekvieną prekę, labiau apsimoka čiužinį pirkti iš paties gamintojo, o ne iš prekybininko, kuris užsideda antkainį.

Čiužiniams taip pat būna šventinės nuolaidos

Jeigu jau išsirinkote norimą čiužinį, tai didelė tikimybė, kad dabar, šventiniu laikotarpiu galite jį įsigyti pigiau. Peržvelkite Jūsų pasirinkto čiužinio gamintojų internetines svetaines – sužinosite, kokiems gaminiams pritaikytos nuolaidos. Be to, bene kiekvienas baldų salonas Klaipėdoje, Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste daro Kalėdinius išpardavimus. O juose galima rasti ir čiužinių labai geromis kainomis. Tereikia pasidomėti, paieškoti ir galbūt jau per šias šventes pasidovanoti sau saldų miegą.

 

 

Post Author: straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.