Kaip atliekamas dantų protezavimas?

 Dantų protezavimas šiais laikas leidžia ne tik pilnai atstatyti prarastus dantis, bet ir patobulinti šypseną. Tai padaryti galima dantų laminačių pagalba. Ši procedūra yra atliekama pašalinus minimalų sluoksnį pažeistos dantų emalės ir specialiu laku atkuriant danties paviršiaus plokštelę. Ši procedūra yra viena populiariausių, siekiant pagerinti estetinę dantų būklę.

 Jei esate praradęs vieną ar kelis dantis iš eilės, tuomet rekomenduotina nedelsti ir kuo greičiau juos protezuoti. Jei neliko danties šaknies, tuomet reiktų rinktis dantų implantus. Ši procedūra yra gana sudėtinga, nes į prarasto danties vietą žandikaulyje yra įsriegiamas specialus sraigtas, ant kurio yra montuojamas atkurtas dantis. Dažniausiai tai yra vainikėlis ar karūnėlė, o praradus kelis dantis iį eilės ant implantų gali būti montuojamas visas tiltas. Gera žinia, kad tokiu atveju, galima ant poros implantų, montuoti tris vainikėlius, priklausomai nuo dantų eiliškumo ir padėties.

Taip pat galima rinktis ir kitus protezavimo būdus. Jie yra parenkami, atsižvelgiant į likusių dantų būklę ir kliento galimybes. Protezavimo kainos, priklausys nuo to, kokios rūšies protezus rinksitės – fiksuotus ar išimamus. Išimami protezai yra pigesni, tačiau sukelia daugiau nepatogumų ir reikalauja specifinės priežiūros, tad jei leidžia galimybės, dauguma renkasi fiksuotus implantus. Jie ne tik natūraliau atrodo, bet ir priežiūra yra paprastesnė, nereikalaujanti ypatingų žinių ar gebėjimų.

Koks būdas ir kokios medžiagos labiau tiks jūsų atveju, gali pasakyti tik gydytojas-ortodontas, kuris ir atstatinės jūsų prarastus dantis. Atvykus į konsultaciją, jis pasidarys panoraminę ar 3D nuotrauką, kad galėtų geriau įvertinti jūsų dantų būklę. Atlikus pirminę apžiūrą, bus aptariamos ne tik protezavimo priemonės, bet ir nustatoma preliminari kaina.

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.