Ką reikėtų žinoti apie kontaktinius lęšius?

lęšiai

Kontaktiniai lęšiai yra puiki regos korekcijos priemonė, kuri gali atstoti akinius. Dėl lengvos priežiūros ir patogesnių nešiojimo galimybių, juos naudoja daugybė žmonių visame pasaulyje, o gamintojų ir lęšių įvairovė leidžia tinkamiausią priemonę pasirinkti patiems. Jei iki šiol dar nebandėte nešioti kontaktinių lęšių arba esate nusiteikę skeptiškai, papasakosime jums apie jų privalumus, tipus ir kitus svarbius aspektus, kuriuos reikėtų žinoti kiekvienam, turinčiam regos sutrikimų.

Kontaktinių lęšių privalumai

Jei vis dar galvojate, ar kontaktiniai lęšiai yra jums priimtinas regos korekcijos būdas, norime išvardinti keletą privalumų, lėmusių jų populiarumą.

  • Kontaktiniai lęšiai yra kur kas pigesni už akinius.
  • Priežiūra. Skirtingai nei akiniai, kontaktiniai lęšiai negali sulūžti, susibraižyti arba atsibosti, jų priežiūra labai paprasta, o pagal savo poreikius lęšius galite keisti kada tik panorėję.
  • Kontaktiniai lęšiai patogesni už akinius, nes nevaržo jūsų judesių. Su jais galite sportuoti, šokti ir užsiimti kita mėgstama veikla nejausdami jokio diskomforto.
  • Kontaktiniai lęšiai visiškai nepakeičia jūsų išvaizdos ar veido bruožų, jūs atrodote natūraliai, galite būti savimi. Jei visgi norite įvaizdžio pasikeitimų, galite rinktis spalvotus kontaktinius lęšius, kurie paryškins jūsų akių spalvą arba ją pakeis nauja.

Kontaktinių lęšių tipai

Kontaktiniai lęšiai gali būti kelių pagrindinių tipų. Jei norite pasirinkti jums tinkamiausią, galite išbandyti visus variantus ir įvertinti, kaip jaučiatės su kiekvienu jų.

  • Mėnesiniai lęšiai. Tai ilgalaikio naudojimo kontaktiniai lęšiai mėnesiui, kuriuos pravartu nešioti nemėgstantiems dažno lęšių keitimo ar kruopščios priežiūros.
  • Vienadieniai lęšiai. Tokius lęšius rekomenduojame rinktis žmonėms, kurių akys jautresnės, jie taip pat tinka tais atvejais, kai norite išbandyti skirtingų prekės ženklų lęšius ir pasirinkti tinkamus.
  • Spalvoti lęšiai. Lęšiai spalvoti gali būti su dioptrijomis ir be jų. Pastarieji naudojami tik kaip įvaizdžio dalis, jei norite pakeisti akių spalvą, dalyvaujate teminiame vakarėlyje ar pan.

Kontaktinių lęšių kokybė

Jei jus domina kokybiški kontaktiniai lęšiai, rekomenduojame rinktis prekes, pagamintas iš silikono ir hidrogelio, kurie subalansuoja vandens ir deguonies kiekį ir suteikia aukščiausią regėjimo aštrumą bei komfortą. Tokių gaminių turi „Biofinity“ lęšiai ir „Geri lęšiai“, jei ieškote nuolaidų ir kokybiškų lęšių norite įsigyti pigiau, atkreipkite dėmesį, ar šiose parduotuvėse vyksta kontaktiniai lęšiai išpardavimas.

 

 

 

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.