Buitinė technika. Kaip neprašauti su kokybe?

sulčiaspaudės Hurom kainaAr Jums yra nutikę, kad paskubomis išsirinkus ir nusipirkus kokį nors buities prietaisą šis ima ir sugenda lyg tyčia kelios dienos po garantijos pabaigos? Tai reiškia, jog buvo nupirktas prastos kokybės daiktas. Savo kainos verti  kokybiški buities prietaisai rūpestingų šeimininkų rankose gali tarnauti daugelį metų.

Tačiau nejaugi tai reiškia, jog net norint įsigyti paprasčiausią sumuštinių kepyklę reikia pakloti gerokai daugiau negu reikia? Ar įmanomas toks dalykas kaip aukšta kokybė už gerą kainą?

Paslapčių daug nėra. Jeigu jau ilgą laiką svarstote apie jums reikalingą prietaisą, prieš pirkdama jį paruoškite namų darbus:

  • Užsirašykite patinkančios ar jau nusižiūrėtos prekės pavadinimą, modelį ir pirmiausiai viską apie šią prekę sužinokite iš internete esančių katalogų ir vartotojų forumų. Paprastai, jeigu koks nors gamintojas išleidžia itin prastos kokybės produktų seriją, tokiuose tinklapiuose kaip ebay.com arba amazon.com iškart pabyra žmonių atsiliepimai apie šią prekę.
  • Galite apskritai pasidaryti trumpą įvairių gamintojų sąrašiuką, priklausomai nuo Jūsų pageidaujamo prietaiso. Tarkim, jeigu norite įsigyti naują mikrobrangų krosnelę, susiraskite pagrindinius gamintojus, siūlančius šią prekę ir išsiaiškinkite, ar savo produktus kompanija gamina Kinijoje, ar kitoje šalyje, ar bendrai šios kompanijos produktai yra laikomi patikimais ir t.t
  • Didžiausia klaida, kurią daro žmonės ieškodami buities prietaisų – tai baimė pirkti mažesnių kompanijų produktus. Niekas nesusimąsto, jog iš tiesų dažniausiai ir genda būtent masinės gamybos prietaisai.

Puikus mažos, tačiau kokybiškus gaminius siūlančios kompanijos pavyzdys – vis sparčiau auganti korėjiečių virtuvės technikos kompanija Hurom. Sulčiaspaudės Hurom kaina šiuo metu rinkoje yra aukštensė nei kompanijos konkurentų, tačiau visame internete nerastumėte neigiamų atsiliepimų apie šį gamintoją.

  • Paskutinis patarimas – susiraskite geriausiai Jūsų lūkesčius atitinkantį produktą ir pirkite jį, vos bus paskelbta kokia nors akcija. Štai sulčiaspaudės Hurom kaina gali tapti labai patraukli šventiniu laikotarpiu ar išpardavimų metu. Tačiau išpardavimai yra lyg savotiškos varžybos tarp pirkėjų. Jeigu norite šias varžybas laimėti, domėkitės prekėmis iš anksto, skaitykite pirkėjų atsiliepimus ir galėsite įsigyti norimą prietaisą be jokios baimės, jog jis suges.

Post Author: straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.