Aukštakulniai – grožis ir grėsmė viename aukštyje?

čiurnos įtvaro kainaKo ne visos moterys yra pamišusios dėl batų. Apie šią aistrą prikurta tūkstančiai anekdotų, sklando įvairiausių istorijų, o ką jau kalbėti apie šmaikščius filmus, kuriuose moterų grožis neatsiejamas nuo aukštakulnių. Tačiau šalia šios dailiosios lyties aistros visuomet yra ir pavojus – pavojus pakreipti koją, pasitempti Achilo sausgyslę ar įgauti kitą kojos traumą. Pastebima aiški tendencija – kuo aukštesnis batų kulnas, tuo grėsmė rimtai susižeisti pėdą yra didesnė. Viskas galbūt būtų ne taip ir baisu, jei pakrypus ar paslydus su aukštakulniais dama susižeistų nežymiai, o skausmas būtų nedidelis. Tačiau, kai kuriais atvejais galima sulaukti iš tikrųjų rimtų bei ypatingai skaudžių pasekmių. Tokiais atvejais gali prireikti net specialaus gydymo būdo – čiurnos įtvaro. Tai, žinoma, kuriam laikui apribos moters ar merginos judesius, sukels diskomfortą nešiojant įtvarą, apribos batų  pasirinkimą.

Paslydusi ar netyčia pakrypusi koja su aukštais batų kulnais itin neigiamai paveikia čiurną. Ji patempiama, staiga kyla didelis skausmas, negalima laisvai judėti. Ilgainiui koja toje vietoje gali pradėti tinti. Gal daugeliu čiurnos patempimų atvejų galima išvengti sudėtingų kojų operacijų, visgi ignoruoti net ir nedidelės traumos, patirtos einant su aušta moteriška avalyne, – negalima jokiu būdu ignoruoti ir laukti, kol diskomfortas ar lengvas patinimas praeis.

Čiurnos įtvaro kaina nėra ypač didelė, tačiau geriau jau apsieiti be tokios gydomosios priemonės pirkimo. Visgi, jei atsitinka taip, jog gydytojas-ortopedas rekomenduoja įsigyti ir tam tikrą laiką nešioti čiurnos įtvarą, jį nusipirkti galima tiek įvairiose ortopedinėse klinikose, tiek daugumoje didesnių vaistinių, tiek specializuotose elektroninėse parduotuvėse.

Aukštakulnių mylėtojos, būtent dėl per aukšto kulno, kenčiančios skausmą ir įgavusios čiurnos skausmą, gali nesijaudinti dėl įtvaro kokybės. Tik iš natūralių audinių pagamintas įtvaras nedirgins jų odos, šildys sužeistą vietą bei skatins gijimą.

Kad ir kaip paradoksaliai tai skambėtų – dar nuostabesnia moterį paversiantys aukštakulniai vos per kelias sekundes gali atimti visą grožį nelaimingu kojos kryptelėjimu. O tada puikius batus su aukštais kulnais kuriam laikui tenka iškeisti į čiurnos įtvarą ir nuolatinį kojos saugojimą.

 

Post Author: straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.