Kaip rasti siuntą bet kurioje šalyje?

siunt

Siuntinių siuntimas tiek Lietuvoje, tiek iš ir į kitas pasaulio šalis su kiekviena diena tik auga. Ir tai visiškai nenuostabu, kadangi vis daugiau žmonių pirkinių dairosi šalies ar užsienio internetinėse parduotuvėse. Kita vertus, siunčia ir gauna dovanas bei įvairias siuntas iš užsienyje gyvenančių giminaičių ir draugų.

Žinoma, kiekvieną kartą sumokėjus pinigus už siuntimą, norisi, kad siunta saugiai pasiektų adresatą. Todėl ypatingai siunčiant siuntinius į kitas šalis, rekomenduojama siuntas siųsti per patikimus vežėjus, kurių siuntas galima sekti. Tokią galimybę suteikia kiekviena profesionalias paslaugas teikianti siuntų tarnyba. Siuntų sekimas – paprasta procedūra, kuri atliekama tiesiog vežėjo interneto svetainėje. Įvedus savo siuntos numerį į siuntų sekimo paieškos laukelį, galima matyti siuntos kelią ir buvimo vietą realiuoju laiku.

O jeigu dar siunta keliauja ne per vieną vežėją, juk kartais siuntą tenka siųsti ir labai toli – net į kitą pasaulio žemyną. Šiuo atveju siuntinio kelionės informacija yra nuolatos atnaujinama, remiantis ją gabenančių partnerių pateiktais duomenimis. Todėl ši paslauga leidžia jaustis bent šiek tiek ramiau, nes visada galima matyti, kur ta siunta keliauja. O tuo atveju, jeigu netyčia siunta užtrunka ar pasimeta, siuntos sekimo galimybė leidžia identifikuoti, kuriame etape/šalyje tai nutiko. Ir be abejonės tai gali žymiai palengvinti jos suradimo procedūrą.

Be to, elektroninės prekybos atveju, siuntų sekimo galimybė leidžia stebėti, kada siunta yra įteikta gavėjui. Ne paslaptis, kad tarp pirkėjų pasitaiko ir nelabai sąžiningų žaidėjų. Būna atvejų, jog pirkėjas informuoja, kad siuntos negavo, nors pagal siuntos kelią matoma, kad siunta buvo įteikta gavėjui. Todėl siuntos sekimas padeda išvengti nesusipratimų ir išspręsti kai kuriuos ginčus tarp pardavėjo ir pirkėjo.

 

 

 

 

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.