Akiniai nuo saulės žiemos metu: ar verta?

akiniai nuo saulėsĮprasta manyti, kad akiniai nuo saulės reikalingi tik karštuoju metų laiku, skaisčiai šviečiant saulei. Vis dėlto, ekspertai teigia, kad ultravioletiniai saulės spinduliai pavojingi visus metus, todėl, orams atvėsus, be kokybiškos akių apsaugos tikrai neišsiversime.

Greičiausiai visi žinome tą nemalonų jausmą, kuomet nuo sniego ar ledo paviršiaus atsispindėję saulės spinduliai ima erzinti akis. Atlikti tyrimai rodo, kad akims pavojingi ultravioletiniai saulės spinduliai ypatingai suaktyvėja lapkričio–kovo mėnesiais. Iš tiesų, saulės spindulių žala žiemos metu yra net didesnė nei vasarą, kadangi vasaros dienomis į mūsų akis patenka tik apie 6 proc. atspindžių, tuo tarpu žiemą sniegas atspindi daugiau nei 90 proc. šviesos. Kitaip sakant – nepasirūpinę tinkama akių apsauga, galime turėti rimtų sveikatos problemų, pvz., ultravioletiniai spinduliai gali negrįžtamai pažeisti akies rageną ar sukelti stiprų uždegimą.

Kokybiški akiniai nuo saulės yra patikima investicija, sauganti akis ir sveikatą, be to, tai stilingas aksesuaras, suteikiantis individualaus žavesio. Ekspertai primena, kad ieškodami profesionalių akinių, turite atkreipti dėmesį į esminius kokybės standartus. Visų pirma, įsitikinkite, kad ant gaminio yra CE ženklas, kuris užtikrina, kad jūsų perkamas gaminys atitinka tarptautinius, t. y. Europos Sąjungos numatytus, reikalavimus ir garantuoja minimalius akių apsaugos standartus. Tiesa, minimalūs reikalavimai negali užtikrinti 100 proc. apsaugos. Šios srities specialistai teigia, kad tokie akiniai vis tiek praleidžia daugiau nei 75 proc. ultravioletinių spindulių.

Norėdami maksimalaus rezultato, rinkitės patikimo gamintojo akinius, kurių lęšiai turi aukščiausio lygio apsauginius filtrus, užtikrinančius 100 proc. apsaugą nuo žalingų saulės spindulių. Visais atvejais rekomenduojama įsigyti kiek didesnius ir platesnius akinių rėmelius, kurie patikimai saugos akis iš viršaus ir šono. Primename, kad labai svarbu įvertinti ir lęšių dažymo stiprumą. Šis pasirinkimas priklauso nuo individualių kliento poreikių ir pageidavimų. Siekdami maksimalaus rezultato, pasitarkite su akinių pardavėjais ar konsultantais.

Jei norite ne tik pasirūpinti tinkama akių apsauga, bet ir atrodyti stilingai, jums bus reikalingi vardiniai akiniai, atitinkantys net ir išrankiausių pirkėjų poreikius. Rekomenduojame akinius nuo saulės pirkti tik patikimoje ir žinomo vardo optikoje, kuri ne tik padės priimti optimaliausius sprendimus, bet ir suteiks ilgalaikes garantijas. Be to, ypatingą dėmesį apsaugai nuo saulės turėtų skirti žmonės, nešiojantys korekcinius akinius – siūlome įsigyti rėmelius su papildoma erdve, skirta kasdien nešiojamiems akiniams. Kitas sprendimas – korekciniai akiniai su papildoma apsauga nuo saulės.

Post Author: straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.