Veido plaukuotumas – mada ar bėda?

Veido plaukuotumasPastaraisiais metais madoje karaliavo vešlūs antakiai – merginos su natūraliais, kruopščiai sušukuotais antakiais drąsiai ir su pasitikėjimu žengia ne tik gatve, bet ir podiumu – štai garsusis modelis Cara Delevingne būtent dėl šios veido savybės išgarsėjo greitai kaip jokia kita manekenė. O visiems žinoma ano amžiaus menininkė Frida Kahlo lyg gyva lipa iš savo paveikslų į šiandienos pasaulį. Tačiau neskubėkime – Frida Kahlo juk garsėjo ne vien antakiais – kokia šiandien situacija su moterų ūseliais?

Veido plaukuotumas – tai moters savybė ant veido turėti daugiau plaukelių nei įprasta. Balti, pūkelius primenantys ir vos įžiūrimi plaukeliai virš lūpų yra visiškai normalus dažnos moters bruožas, tačiau apie 10 procentų moterų kenčia nuo ryškaus ir akivaizdaus veido plaukuotumo, kuomet akį rėžia rudi ar juodi plaukeliai antakių srityje ir virš lupų.

Jeigu jau minėjome, jog šiandien vešlūs antakiai ne tik nėra problema, bet net gi laikoma žaviu ir puoselėjamu veido bruožu, tai su moteriškais ūseliais – atvirkščiai – šiuolaikinei moteriai tai yra tiesiog košmaras, kurį reikia negailestingai naikinti.

Moters veido plaukuotumą skatina įvairūs hormoniniai pokyčiai. Moters organizmas gali iš prigimties gaminti mažiau estrogeno, todėl natūralu, jog didesnis testosterono kiekis darys savo – moters plaukuotumas bus didesnis. Net jeigu moteris visą gyvenimą neturėjo jokių ryškesnių plaukelių ant veido, viskas gali staiga pasikeisti senatvėje – kadangi menopauzės metu įvyksta hormoniniai pokyčiai, lemiantys didesnį veido plaukuotumą.

Nors veido plaukuotumo priežastys yra vidinės, tai laikoma kosmetine problema ir plaukelių šalinimas atliekamas mechaniniu būdu. Plaukeliai balinami, skutami, depiliuojami vašku. Tačiau tai nėra ilgalaikio poveikio priemonės. Visam laikui plaukelius nuo veido išnaikinti gali padėti specialūs lazeriai ir intensyvios impulsinės šviesos procedūros. Šios procedūros atliekamos bene kiekvienoje grožio klinikoje.

Taigi, jeigu esate nepatenkinta plaukeliais ant veido ir patiriate dėl to didelį diskomfortą, pagalvokite apie ilgalaikes plaukų šalinimo priemones. Visiškam efektui pasiekti kas reikės pakartoti kelis kartus, tačiau tai garantuos neskausmingą, greitą ir paprastą būdą atsikratyti šio nepatrauklaus veido bruožo.

Post Author: straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.