Paskutinės minutės kelionės ir jūsų laukiančios nepamirštamos atostogos

Įsigijote paskutinės minutės (https://bc.lt/keliones/paskutines-minutes/) kelionę? Skubate susipakuoti savo lagaminus? Jus aplanko didžiulis stresas ir begalinė įtampa? Tačiau privalote nusiraminti, jei nenorite, kad jūsų laukiančios atostogos pavirstų vienu dideliu nesibaigiančiu chaosu. Todėl siekdami palengvinti jūsų kelionę, kartu paverčiant ją sklandesne ir sėkmingesne, siūlome susipažinti su keliais didele keliautojų patirtimi pagrįstais patarimais.

Svarbu būti kantriems

Nekelkite sau streso dėl to, ko jūs negalite kontroliuoti. Priešingu atveju tik veltui eikvosite savo brangų laiką ir naikinsite dar brangesnes nervines ląsteles! Gyvenimas yra pernelyg trumpas, kad galėtume sau leisti būti pikti ir paniurę. Praleidote autobusą? O gal jūsų paskutinės minutės skrydis vėluoja? Nepergyvenkite, viskas savaime atsistos į savo vėžes – tereikia giliai įkvėpti ir ramiai luktelėti.

Išvenkite minių

Nepaisant to, kurią užsienio šalį jūs nusprendėte aplankyti pasinaudodami paskutinės minutės pasiūlymu, jei atostogauti jūs vykstate sezono metu, turite nepamiršti, kad kelionės metu jums gali tekti susidurti su didelėmis turistų miniomis. Tačiau, laimei, jų galima nesunkiai išvengti – jei tik atsikelsite anksčiau! Žinoma, jums dėl to teks paaukoti dalį savo miego, tačiau išvengę didelių eilių jūs galėsite be jokio streso pradėti savo dieną ir lengviau aplankyti pasirinktus turistinius objektus. Jau nekalbant apie tai, kad tuomet „Instagram‘ui“ tinkančias nepakartojamo grožio nuotraukas galėsite padaryti gerokai paprasčiau.

Pajuskite aplink jus verdantį gyvenimą

Jei norite patirti tikrąjį keliavimo malonumą, nevertėtų pernelyg susitelkti į savo sudarytame sąraše numatytą turistinių objektų sąrašą. Jūs taip pat turėtumėte pasistengti pajusti aplink jus verdantį gyvenimą. Kurį laiką praleiskite sėdami parke ar tiesiog stoviniuodami ant judrios gatvės kampo – pamatykite tai, ką mato vietiniai gyventojai ir pajuskite tai, ką jie jaučia kiekvieną dieną!

Tai reiškia, kad jūs turėtumėte sulėtinti savo tempą ir atidžiau pažvelgti į aplink jus kelionės metu esančias detales – kvapus, spalvas, žmones, garsus, architektūrą ir veiksmą. Tai yra lyg meditacija, kuri praturtina jūsų kelionę.

Pasijuokite iš savęs

kelionės

Turbūt jūs ne kartą keliaudami buvote pasijutę pakankamai nejaukiai ir nepatogiai, tačiau vietoje to, kad jaustumėtės susigėdę, pabandykite iš savęs pasijuokti. Niekuomet nebijokite suklysti ir nepriimkite gyvenimo pernelyg rimtai. Atsipalaiduokite – laikas mėgautis!

Jei kelionės metu netyčia pasielgiate taip, kad aplinkiniai ima nuoširdžiai kvatoti, nepykite ant jų ir pasijuokite kartu su jais. Niekada negalite žinoti – galbūt jie taps puikiais jūsų draugais, kurie praturtins jūsų kelionę.

Keliaukite lėčiau

Kad ir kiek daug norėtumėte pamatyti ir patirti savo atostogų metu, tikrai neturėtumėte savo aplankyti numatytų turistinių objektų sąraše būti pasirinkę dvidešimties skirtingų vietų. Juk tam reikia daugybės laiko. Tuo tarpu, jei jūs bandysite kiekvienai turistinei vietai skirti vos po keliolika minučių vien tam, kad galiausiai galėtumėte pasakyti, jog ten „buvote“, galiausiai jūs jausitės visiškai išsekę ir pervargę.

Todėl keliauti jūs turėtumėte lėčiau, neleisdami sau persistengti. Kur kas geriau pasirinkti mažiau lankytinų vietų, tačiau jose praleisti daugiau savo kelionės laiko. Galite būti tikri, kad tai padės jums atsipalaiduoti ir pasimėgauti kiekviena savo atostogų akimirka.

Nepamirškite nuotraukų

Šis kiekvienam keliautojui skirtas patarimas yra labai svarbus. Kiekviena kelionė – tai nauja ir neįkainojama patirtis, kupina daugybės įspūdžių. Tačiau bėgant laikui įvairūs kelionių įspūdžiai pasimiršta, todėl jei atostogaudami jūs nepamiršite reguliariai fotografuoti ir filmuoti, net ir po daugybės metų galėsite su džiaugsmu prisiminti įvairiose savo aplankytose užsienio šalyse patirtus įspūdžius.

 

Post Author: Rašytojas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.