Kojų skausmas laukiantis: ką daryti?

kojinės nėščiosiomsNe viena moteris, kuris kada nors laukėsi, žino, koks didelis krūvis tenka jų kojoms. Ištinusios, pulsuojančios, skaudamos kojos paskutiniais nėštumo mėnesiais ypatingai vargina ir neleidžia su džiaugsmu laukti į pasaulį ateinančio stebuklo. Sveikatos priežiūros specialistai pataria nelaukti, kol toks kojų skausmas praeis savaime, o atitinkamai jas gydyti. Trumpalaikiai skausmo mažinimo metodai yra veiksmingi, tačiau neilgam laikui, todėl medikų teigimu juos būtina derinti kartu su priemonėmis, užtikrinančiomis geresnę savijautą ilgesnį laiką.

Masažas nėščiosioms

Terapinė procedūra, kuri ypatingai dažnai taikoma besilaukiančioms moterims, yra kojų masažas. Neišvengiamai besikeičiantys kūno pokyčiai bei grėsmingai tinstančios nėštukių kojos – į tokius procesus privaloma atsižvelgti atitinkamai. Masažas nėščiosioms yra puiki atpalaiduojanti procedūra bei savotiškas gydymas. Toks metodas pagerina raumenų funkciją, taip pat tai teigiamai veikia sąnarių funkciją, dėl to po masažo procedūros juntamas kojų lengvumas, atsipalaidavimas. Masažo metu suaktyvinama kraujotaka, kraujo cirkuliacija, tad visiškai pašalinamas psichinis bei fizinis nuovargis.

Taip pat labai svarbu žinoti, kad masažams neščiosioms neatliekamas kai moteris cukralige, užkrečiomis ligomis, karščiuoja, vemi, ją kankina neįprasti skausmai, viduriavimas, yra pakilęs kraujo spaudimas ir kita.

Specialios kojinės nėščiosioms

Ypatingos gamybos technologijos kompresinės kojinės nėščiosioms yra ypač elastiškos ir puikiai prisitaiko prie padidėjusių nėščiųjų kojų. Jos išmegztos specialiu būdu, todėl visiškai nespaudžia kojų, nesukelia skausmo. Jos stimuliuoja kraujotaką, apsaugo nuo mini traumų, nemalonaus kvapo, nes yra pagamintos iš natūralaus mikropluošto. Tokios kojinės nėščiosioms – bene vienas geriausių ilgalaikių sprendimų besilaukiančioms moterims.

 

 

Post Author: straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.