Pastebėjus plaukų slinkimą būtina kreiptis į gydytoją

Plaukų slinkimo gydymas VilniujePlaukų slinkimas yra aktuali problema, su kuria susiduria labai daug tiek moterų, tiek ir vyrų. Tai išsprendžiama problema, tačiau jos gydymui reikia skirti ne tik laiko, bet ir pinigų. Yra nemažai būdų, kaip galima pabandyti išvengti plaukų slinkimo problemos, tačiau šie būdai ne visada padeda – tokiu atveju yra pasitelkiamas medicininis gydymas.

Plaukų slinkimo gydymas Vilniuje

Plaukų slinkimo gydymas Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose yra atliekamas įvairiose gydymo įstaigose. Dažniausiai žmonės kreipiasi į privačias klinikas, kuriose dirba gydytojai, atliekantys efektyvias gydymo procedūras.

  1. Plaukų slinkimo gydymas mezoterapijos procedūra. Šios procedūros metu gydytojas atlieka mikro injekcijas, kurių metu į žmogaus organizmą yra leidžiamos reikalingos medžiagos, vitaminai, stiprinantys plaukų struktūrą. Užtenka kelių mezoterapijos procedūrų, kad būtų pastebimas aiškus plauko atsigavimas, plaukų būklė pagerėja, slinkimas pradeda po truputį stoti. Plaukų slinkimo gydymas Vilniuje mezoterpijos procedūra atliekamas įvairiose klinikose, apie jas kiekvienas gali sužinoti internete.
  1. PRP injekcijos – kitas plaukų slinkimo gydymas. Šios injekcijos dar kitaip yra vadinamos trombocitais praturtintomis plazmos injekcijomis, kadangi jų metu yra naudojami trombocitai, paimti iš žmogaus veninio kraujo. Šie trombocitai skatina ir stimuliuoja plaukų augimą. Gydymo metodas PRP injekcijomis yra natūralus, saugus ir tikrai efektyvus, naudojamas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
  1. Procedūros skystu azotu – dar vienas plaukų slinkimo gydymo metodas, skiriamas kai kai kuriems pacientams. Skystas azotas skleisdamas šaltį intensyvina kraujotaką, todėl plaukai yra geriau aprūpinami reikalingomis medžiagomis ir deguonimi. Procedūra skystu azotu yra efektyvi, jinai skatina plaukų augimą, atstato plaukų struktūrą, juos sustiprina, stabdo plaukų slinkimą.

Kodėl dėl plaukų slinkimo reikia kreiptis į gydytoją?

Jeigu plaukų slinkimas yra ilgą laiką negydomas, tai gali sukelti visišką nuplikimą. Svarbu žinoti, kad yra iš ties nemažai priežasčių, dėl kurių plaukai gali pradėti slinkti, viena iš jų – sveikatos sutrikimai. Pavyzdžiui, sutrikusi skydliaukės veikla gali turėti įtakos plaukų slinkimui, todėl į gydytojus reikia kreiptis kuo ankščiau, vos pastebėjus, kad plaukai slenka dažniau nei visada. Plaukai gali pasakyti apie žmogaus gyvenimo būdą, jo įpročius, mitybą. Valgykite sveikai, gerkite daug vandens,  nebūkite streso sukeliančiose situacijose ir džiaukitės gyvenimu.

Post Author: straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.