Mitai apie moters charakterį ir didžiausią moterų priešą – raukšles

raukšlėsNatūrali moters prigimtis daro įtaką jos išvaizdai. Bene visos moterys trokšta išlaikyti nepriekaištingą, aplinkinių žvilgsnius traukiančią savo išvaizdą. Deja, su metais tai tampa vis sunkiau. Plaukai, nagai, ir ypatingai, oda praranda savo pirminę išvaizdą, nebeatrodo taip sveikai kaip prieš tai. Vos ne kiekviena moteris su bėgančiais metais patiria skaudžius odos pokyčius, kurie priverčia ne juokais sunerimti. Labiausiai tai atsispindi veido odoje, kai išryškėja raukšlės. Amžių, gyvenimo būdą ar žalingus pokyčius iš karto išduodančios raukšlės veide išsidėsto įvairiai, tačiau labai dažnai moters veide esančios raukšlės pervertinamos. Dabar teigiama, kad kiekviena raukšlė tai išgyventa emocija ir tam tikros žmogaus charakterio ypatybės. O kokie yra dažniausiai sutinkami mitai apie moters charakterį, sprendžiant iš raukšlių?

Mitas Nr. 1

Raukšlės aplink moters akis arba prie burnos atsiranda ne gudriems žmonėms. Nors kai kurie asmenys mano, kad tokiomis raukšlelėmis esančios moterys yra suktesnės, tikros laputės, iš tiesų, raukšlės aplink akis ar burną byloja apie pozityvų moters charakterį. Tokie žmonės daug juokiasi, šypsosi, dėl to besikeičianti veido mimika su amžiumi atsispindi ir veide.

Mitas Nr. 2

Gilios raukšlės tikrai nebyloja apie moters ištikimybę, patikimumą. Kad ir kaip įtikinamai tai gali skambėti, visgi gilios raukšlės byloja apie dailiosios lyties nervingumą, baimes. Kiekvieną situaciją, stresą jos išgyvena labai skaudžiai, o toks jaudulys atsispindi vis gilėjančiose raukšlėse ant odos. Paprastai moterys su giliomis raukšlėmis yra per daug savikritiškos, įžeidžios.

Mitas Nr. 3

Abejonės kaktoje gali atsispindėti ne tik raukšlėse. Tai dar vienas mitas. Tokios raukšlės, priešingai nei manoma, reiškia logiškai mąstančio, sumanaus žmogaus elgesį per visus gyvenimo metus. Raukšlės kaktoje pas moteris dažniausiai būna išsidėsčiusios horizontaliai. Tai sritis, kuri nemeluoja, jog prieš jus – patyrusi ir mąstanti asmenybė.

Taigi, raukšlės ypač siejasi su moters charakteriu ir išgyvenimais. Vis dėlto, kai kurie žmonės labai dažnai neteisingai vertina moters veide esančias raukšles.

 

 

Post Author: straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.