„Fiskars“ 1649-aisiais ir dabar

FiskarsYra pasaulyje daiktų, kurių pristatinėti nereikia. Vieni jų priklauso „Fiskars“ produkcijai. Tai įrankiai, siejami su puikia kokybe. O toji kokybė sukaupta per kelerių šimtų metų įmonės kelią. Nuo ko viskas prasidėjo ir koks paveikslas tapomas dabar?

Nuo 1649-ųjų iki 2016-ųjų – nemenkas laiko tarpas. Per tiek metų gali nutikti visko. Kaip liudija istorijos puslapiai, pasaulyje visko ir nutiko. Tačiau kryptingas ėjimas tikslo link duoda saldžių vaisių. „Fiskars“ kompanija veiklą pradėjo geležies apdirbimo srityje – produkcija apėmė tokius gaminius kaip vinys ar kauptukai. Žvelgiant į šiuolaikinių parduotuvių lentynas, matoma, kad „Fiskars“ pernelyg nenutolo nuo ištakų. Taigi, per amžius susikoncentruota į tai, kas sugebama geriausiai. Na, o triumfo sričių neapleidžiant gimsta vis puikesni rezultatai.

Deja, negailestingi istoriniai įvykiai turėjo įtakos ir kompanijai. XVIII amžiuje, praūžus Šiaurės karui, „Fiskars“ kompanija dvi dešimtis metų neveikė. Tačiau prisikėlimas įvyko. Ir jis buvo puiki naujo starto pradžia. Tokio starto, kuris lėmė sėkmingą bėgimą iki pat 2016-ųjų. Ir tas vyksmas tęsiasi. „Fiskars“ produktą įsigijęs žmogus įsitikina nepriekaištinga kokybe.

Įrankiai, kurių korpuse panaudota oranžinės spalvos intarpų, siejasi su patikimumu bei funkcionalumu. Nesvarbu, ar tai lauko šepetys su oranžiniais šereliais, ar gyvatvorei skirtos žirklės, vartotojai žino, kad įrankis leis atlikti darbus nepriekaištingai.

„Fiskars“ produkciją žino įvairios vartotojų grupės. Oranžiniai įrankiai pasitarnauja ūkininkams, sodininkams, kulinarams. Net jei korpuse ir nėra oranžinių detalių, toks daiktas vis tiek nepriekaištingai atlieka savo funkcijas. Pavyzdžiui, virėjai džiaugiasi praktiškaisiais „Fiskars“ puodais, kurie leidžia sukurti tikrus kulinarinius šedevrus.

Kiekvienas „Fiskars“ įrankis – tai protingų sprendimų visuma. Išskirtinos tokios teigiamos ypatybės:

  1. Funkcionalumas;
  2. Efektyvumas
  3. Patikimumas;
  4. Patogumas;
  5. Tvirtumas;
  6. Ilgaamžiškumas.

Kiekvienas iš šių punktų – ne tušti žodžiai, o reali nauda, atsiskleidžianti, kai į ranką paimate vienokį ar kitokį „Fiskars“ gaminį. Teigiamos ypatybės sąveikauja tarpusavyje. Juk efektyvu yra tai, kas tvirta, o patogumas neabejotinai sietinas su patikimumu. Dailus dizainas ir aukšto lygio praktinės savybės – derinys, kurį pripažino daugybė vartotojų visame pasaulyje.

Post Author: straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.