Baidarės vietoj komandinio darbo seminarų

baidarėsVasarą Lietuvoje visuomet išpopuliarėja baidarių nuoma. Tai ypač puiki galimybė turiningai praleisti laisvalaikį ir atrasti naujų potyrių bei išbandyti save. Baidarės gali būti šaunus aktyvaus poilsio pasirinkimas. Jo metu ne tik smagiai praleidžiame laiką, bet ir pasimėgaujame gamtos natūralumu.

Tačiau baidarių nuoma užsiimantys verslininkai atskleidžia, kad vis daugiau žmonių renkasi šį poilsio būdą ne tik tam, kad smagiai praleistų laiką, tačiau ir norėdami pasisemti naudos bei patirties. Plaukimas su baidarėmis, pasirodo, gali būti puikus būdas nustebinti darbuotojus įmonėje ir išmokyti juos komandinio darbo.

Įmonės, besirūpinančios savo darbuotojų savijauta ir jų motyvacija, nuolat organizuoja įvairias pramogas savo darbuotojams. Viena populiariausių – komandinio darbo seminarai ir mokymai, kurių metu darbuotojai mokomi bendrauti vieni su kitais, vykdyti užduotys bendradarbiaudami ir kartu siekti bendro tikslo. Vasarą norisi, kad komandiškai dirbti žmonės mokytųsi gryname ore ir kartu maloniai pailsėtų. Kai kurios įmonės komandos formavimo ir komandinio darbo seminarus sako iškeičiančios į plaukimą baidarėmis, nes, pasirodo, tai tokia pramoga, kurioje taip pat galima pasisemti daug naudingos patirties.

  • Efektyvus komunikavimas. Baidarės – puikus būdas tobulinti savo komunikavimo sugebėjimus ir išmokti bendrauti su kolega taip, kad abu vienas kitą gerai suprastumėte. Juk plaukimas – tai nuolatinis bendravimas. Vienoje baidarėje sėdintys du žmonės turi nuolat kalbėti apie tai, ką mato trasoje, derintis irklavimo tempą ir kitus dalykus. Todėl po vienos kelionės darbuotojai gali būti kaip reikiant išmokę efektyviau komunikuoti.
  • Problemų sprendimas. Baidarės visuomet atneša daug naujų įspūdžių. Dažniausiai tai labai aktyvi pramoga, ypač jei pasirinksite plaukti srauniomis upėmis. Tokio plaukimo metu nuolat išnyra įvairios kliūtys ar sudėtingi ruožai. Komanda, norėdama juos įveikti, turi nuolat greitai mąstyti ir priimti sprendimus. Iš vandens išnirusius vandenis galima apiplaukti vienokiu principu, o pro nukritusį medį praplaukti jau reikia kitokio sprendimo. Todėl tokia kelionė puikiai patobulina problemų sprendimo įgūdžius.
  • Komandinis darbas. Ir dar viena puiki pamoka, kurios lengva išmokti plaukiant baidarėmis – tai komandinis darbas dėl bendro tikslo. Dažnai įvairiose trasose iškyla situacijų kai baidarės užplaukia į seklumą, pakimba tarp rąstų ar ištinka kiti nesklandumai. Tuomet tik komandinio darbo dėka abu baidarininkai gali išspręsti problemą ir dirbdami kartu išsinarplioti iš nemalonios situacijos, kad galėtų plaukti toliau.

Post Author: straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.